Місто

У поминальну неділю з майдану Перемоги до цвинтаря їздитиме автобус, а вантажівки перенаправлятимуть через Житомир

7 May 2024, 11:25

У поминальну неділю у Житомирі організують спецпідвіз до міського цвинтаря та внесуть зміни в організацію дорожнього руху.

Про це 7 травня повідомляє пресслужба Житомирської міської ради.

У поминальну неділю, 12 травня, з 7:00 в районі міського кладовища «Дружба» тимчасово будуть внесені зміни в організацію дорожнього руху:

  • рух автомобільного транспорту по Західному шосе здійснюватиметься в односторонньому напрямку від Чуднівського шосе у напрямку Богунії (до вул. Соснової);
  • вантажні транспортні засоби та спецтехніка будуть перенаправлені через місто Житомир.

«Закликаємо водіїв ставитись із порозумінням до тимчасових змін організації дорожнього руху, дотримуватись Правил дорожнього руху та надавати пріоритет для руху автобусному транспорту», - наголошують у міськраді.

У провідну неділю організують і спецпідвіз. Автобус «Площа Перемоги Міське кладовище» курсуватиме з 07:00 до 16:00. Вартість проїзду — згідно з тарифом.

Курсування міського автобусного маршруту № 44 «Міське кладовище Малинський ринок» здійснюватиметься через вул. Леха Качинського по вул. Чуднівській, тобто без заїзду в район Мальованка.

Поліцейські забезпечуватимуть громадський порядок і безпеку дорожнього руху поблизу міських цвинтарів.

Фото з сайту міської ради

Нагадаємо, від 27 квітня й до поминальної неділі включно, упродовж двох тижнів, у Житомирі збільшили кількість транспорту, що курсує до кладовища.

Як повідомляв Житомир.info, торік у провідну неділю, яка припадала на 23 квітня, у Житомирі з майдану Перемоги до міського кладовища їздив спеціальний автобус.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: транспорт спецпідвіз поминальна неділя кладовище майдан Перемоги автобус  
Матеріали по темі