Економіка

Для промисловості Житомирської області обмежать споживання електроенергії, а людей закликають її економити

18 May 2024, 12:34

У суботу, 18 травня, у Житомирській області обмежать споживання електроенергії для промисловості.

Про це повідомили в АТ «Житомиробленерго».

«Обмеження потужності для промисловості. Сьогодні, 18 травня, з 18:00 до 24:00 у зв’язку з дефіцитом потужності в Об'єднаній енергосистемі України, за вказівкою НЕК «Укренерго» на Житомирщині буде введено графіки обмеження електричної потужності (ГОП) для промислових споживачів», - повідомили в АТ «Житомиробленерго».

Обмеження для побутових споживачів не прогнозуються.

Енергоживлення об'єктів критичної інфраструктури не обмежується.

«Шановні споживачі електроенергії, будь ласка, споживайте електроенергію ощадливо, особливо З 18:00 до 24:00», - закликають енергетики.

Скриншот допису АТ «Житомиробленерго» у facebook

Нагадаємо, 15 травня через зростання дефіциту в енергосистемі внаслідок російських масових атак у Житомирській області запровадили аварійні відключення електроенергії.

Увечері 14 травня енергетики повідомили, що на Житомирщині вводяться спеціальні графіки аварійних відключень електроенергії (СпецГАВ) через зростання дефіциту в енергосистемі. Удень цього ж дня для промисловості Житомирської області знову ввели графіки обмеження електропостачання. Однак не з 18.00, як було попередніми днями, а з 16.00.год. Крім того, побутових споживачів закликають економити електрику.

Як повідомляв Житомир.info, 10 травня 2024 року для промисловості Житомирської області вводили графіки обмеження споживання електрики. Також енергетики закликали населення споживати ощадливо електроенергію у вечірні години.

9 травня 2024 року з 18:00 до 07:00 10 травня споживання промисловості обмежували. Також тоді енергетики попереджали про те, що при зростанні споживання можливі аварійні відключення для населення.

У Житомирській області через дефіцит електроенергії внаслідок російської масової ракетної та дронової атак в ніч з 7 на 8 травня вводили вечірні графіки обмеження електропостачання для бізнесу та промисловості (з 18:00 до 23:00), побутових споживачів закликали заощаджувати електроенергію у пікові години. Крім того, 8 травня влада попереджала житомирян про можливі «віялові відключення» світла та інші обмеження у зв’язку з черговими атаками рф на енергетичну інфраструктуру України.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: електрика електроенергія світло промисловість обмеження Житомиробленерго енергопостачання енергетика дефіцит  
Матеріали по темі