Економіка

У Житомирі через «Прозорро.Продажі» можна приватизувати комунальне приміщення для бізнесу

20 May 2024, 14:05

Завдяки приватизації через е-торги комунальне майно, в якому громада не має потреби, використовується ефективно і наповнює місцевий бюджет. А нові власники отримують можливість реалізувати свої проєкти.

У Житомирі через е-аукціон виставили на приватизацію комунальне нежитлове приміщення. Воно розташоване на першому поверсі 9-поверхового житлового будинку. Адреса об’єкта — вулиця Шевченка, 24, приміщення 1003.

Загальна площа — понад 98 квадратних метрів. Є електрика, вода та центральне опалення. Фундамент з бетонних блоків, стіни цегляні, перекриття залізобетонне, підлога з плитки.

Об’єкт виставила на приватизацію Житомирська міська рада. Нерухомість у задовільному стані, але потребує ремонту. Відповідно до техпаспорта, потрібно встановити перегородку.

Простір можна використати під офіс, кабінет чи для надання будь-яких інших послуг.

Стартова вартість — понад 2,2 мільйона гривень. Торги заплановані на 4 червня. Охочі позмагатися за лот можуть подавати свої заявки до 3 червня.

Переваги приватизації «Прозорро.Продажі»

Для місцевої влади продаж об’єктів, які не використовуються, — це можливість збільшити надходження до бюджету. Так, з початку повномасштабного вторгнення органи місцевого самоврядування на Житомирщині провели понад 50 аукціонів з малої приватизації і заробили до своїх бюджетів понад 120,3 мільйона гривень.

Цю статтю створено завдяки підтримці американського та британського народів через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) та Управління закордонних справ, Співдружності та розвитку (UKaid). Погляди та думки авторів, висловлені у цих публікаціях, не обов’язково відображають погляди USAID, уряду США, UKaid або уряду Сполученого Королівства.

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: приватизація 
Матеріали по темі