Здоров'я

Медичний центр «Відновлення» надає безоплатні послуги амбулаторної реабілітації для військових

22 May 2024, 09:34

Медичний центр «Відновлення» з 2022 року безоплатно надає реабілітаційну допомогу військовим, адже носіння бронежилета й амуніції дає значне навантаження на спину, що може призвести до загострення хвороб хребта та проблем з ліктьовими й колінними суглобами. Також реабілітації є важливою складовою відновлення після поранень.

Від початку повномасштабного російського вторгнення у житомирському медичному центрі «Відновлення» пройшли реабілітацію 740 військовослужбовців.

Відтепер можливість безоплатно отримати якісні послуги з реабілітації в медичному центрі «Відновлення» мають всі громадяни, які звернуться із відповідним направленням лікаря. «Відновлення» – перша в Житомирі приватна клініка, яка підписала договір з Національною службою здоров’я України (НСЗУ) на надання послуг в рамках пакета «Реабілітаційна допомога в амбулаторних умовах». Наявне обладнання й багаторічний досвід надання реабілітаційних послуг відповідають вимогам Програми медичних гарантій, а фахівці клініки мають відповідні навички, щоб сприяти поверненню військових до активного та повноцінного життя.

Перелік проблем, з якими гарантовано можна отримати реабілітаційні послуги у медичному центрі «Відновлення»:

стани після оперативних втручань на кістково-м’язовій системі;

стани після травматичних ушкоджень верхніх та нижніх кінцівок;

артрити та артрози суглобів.

Для отримання безоплатної послуги пацієнт повинен мати електронне направлення від лікаря первинної ланки або профільного спеціаліста на амбулаторну реабілітацію.

Обсяг та тривалість реабілітації визначається лікарем фізичної та реабілітаційної медицини спільно з мультидисциплінарною командою фахівців клініки під час первинного огляду.

Амбулаторний пакет передбачає надання реабілітаційної допомоги від однієї до двох годин на добу, процес реабілітації триває не менше 14 робочих днів. Тривалість залежить від складеного індивідуального реабілітаційного плану.

ВАЖЛИВО! Пацієнт після отримання електронного направлення може самостійно обирати заклад, де буде проходити амбулаторну реабілітацію.

Медичний центр «Відновлення» – це інновації, сучасне обладнання, високий рівень обслуговування та комфортні умови. Команда фахівців-реабілітологів поєднує індивідуальний підхід, турботу та уважне ставлення до кожної людини.

Записатися на прийом можна за телефоном 0800305860, на сайті https://vidnovlennya.center/ або безпосередньо у клініці «Відновлення» за адресою м. Житомир, вул. Любарська, 4 та вул. Грушевського 5В ( праворуч від ТЦ "Олді").

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Відновлення реабілітація медичний центр 
Матеріали по темі