Міністерство оборони України підготувало інфографіку з відповідями на найпоширеніші запитання стосовно застосунку «Резерв+».
Допис опублікували на сторінці Міноборони у facebook 23 травня.
Інфографіка: Міністерство оборони України
Нагадаємо, 18 травня Міноборони запустило мобільний застосунок Резерв+ для військовозобов'язаних, призовників та резервістів. З 18 червня у застосунку Резерв+ також з'явиться QR-код, відсканувавши який відповідні представники влади зможуть миттєво отримати інформацію про ваш статус як військовозобовʼязаного, призовника або резервіста.
У Житомирському обласному ТЦК та СП розповідали, хто має оновити дані та де це можна зробити. 17 травня обласний ТЦК та СП оприлюднив інформацію, що військовозобов'язані у Житомирській області зможуть оновити облікові дані через центри надання адмінпослуг з 18 травня: до системи обліку підключені 58 адміністраторів ЦНАПів, облікові дані будуть оновлюватися працівниками центрів через портал «Дія».
Як повідомляв Житомир.info, Верховна рада на пленарному засіданні 11 квітня 2024 року проголосувала в цілому за урядовий законопроєкт про мобілізацію, з якого виключили положення про демобілізацію, залишили деякі обмеження для ухилянтів і збільшили мотивацію для контрактників. Член Комітету національної безпеки, оборони та розвідки Ігор Копитін назвав український закон про мобілізацію один із найліберальніших стосовно відстрочок. Закон про мобілізацію вступить в дію з 18 травня 2024 року.
9 травня 2024 року Верховна рада проголосувала в цілому за законопроєкт про внесення змін в Кримінального кодексу та КУпАП: штрафи за порушення правил військового обліку і мобілізації у період дії воєнного стану збільшуються до 17 – 25,5 тис. грн.