Економіка

Понад 7 млн грн отримали 16 учасників бойових дій Житомирської області на розвиток бізнесу за програмою «Власна справа»

23 May 2024, 14:47

У Житомирській області 16 учасників бойових дій вже отримали кошти за програмою «Власна справа».

Про це 23 травня повідомляє пресслужба Житомирської обласної державної адміністрації.

«У Житомирській області за період реалізації програми кошти отримали та профінансовані вже 16 учасників бойових дій на суму 7,1 млн грн, де середній розмір гранту становить 429,729 грн. Зокрема було створено 21 нове робоче місце», - йдеться в повідомленні.

Найпопулярнішими сферами, в яких планують розвивати свій бізнес учасники програми, є гуртова та роздрібна торгівля, тимчасове розміщення й організація харчування, сільське господарство, надання інших видів послуг.

Загалом від старту ветеранського компонента грантової програми «Власна справа» переможцями стали вже 623 ветерани та члени їхніх родин. У їхній бізнес через гранти держава інвестує 280 мільйонів гривень.

Заявки на отримання гранту подаються разом із бізнес-планом за посиланням.

Нагадаємо, Житомирська область увійшла до 5 регіонів із найбільшою кількістю отримувачів грантів за програмою «Власна справа». Серед 71 переможця восьмої хвилі подачі заяв на гранти 41 учасник бойових дій та 30 членів родин ветеранів. 53 переможці отримали грант розміром до 500 тис. грн, 13 - до 250 тис. грн, 5 - до 1 млн грн.

Як повідомляв Житомир.info, станом на кінець квітня на Житомирщині з початку року вже надано більш ніж 100 грантів за програмою «Власна справа».

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: грант власна справа ветеран бізнес Власна справа підприємець  
Матеріали по темі