Здоров'я

Сонцезахисні креми – невід’ємна частина догляду за шкірою обличчя, обери свій SPF на літо

14 June 2024, 11:04

У догляді за шкірою обличчя одним із найважливіших, але недооцінених елементів, є захист від шкідливого впливу сонячних променів. Саме креми з SPF-фактором допомагають попередити передчасне старіння та в'янення шкірного покриву.

У пошуках якісних та ефективних засобів все більше людей звертають увагу на корейські продукти. Їх виробництво ведеться із застосуванням технологічних інновацій, сучасних формул та якісних інгредієнтів. У нашому каталозі представлена широка лінійка корейських засобів із SPF, призначених для догляду за шкірою обличчя. Знання специфіки продукції та нюансів її застосування допоможе правильно зробити вибір задля збереження краси та здоров'я шкіри.

Для чого потрібний SPF захист

Захист від впливу УФ-променів незамінний у догляді для підтримки здоров'я шкіри обличчя. Косметологи та дерматологи часто наголошують, чому важливо використовувати SPF, а також яких проблем та ризиків допомагає уникнути застосування якісних засобів.

Враховуючи властивості та характеристики продуктів з фактором захисту, можна скласти цілий перелік причин, навіщо потрібні сонцезахисні засоби:

Захист від опіків: користь SPF полягає у створенні бар'єру для ультрафіолету, що дозволяє запобігти появі таких неприємних проявів, як почервоніння, подразнення та біль.

Захист від передчасного старіння: УФ-промені – провокатори появи зморшок, втрати пружності та еластичності дерми. Вплив SPF на шкіру полягає у перешкоджанні її старінню та збереженні її молодості та здоров'я.

Попередження раку шкіри: сонцезахисні креми захищають шкіру на клітинному рівні, чим допомагають знизити ризики пошкодження ДНК та розвитку раку.

Боротьба з пігментацією: SPF-фактори захищають шкіру від появи небажаної пігментації та допомагають зберегти рівний тон.

Підтримка загального здоров'я шкіри: захист від ультрафіолетового випромінювання сприяє загальному здоров'ю шкіри, збереженню її тонусу, кольору та гарного стану.

Очевидно, що сонцезахисні креми – це універсальні помічники, які допоможуть зберегти красу та молодість шкіри, а також підтримувати її здоровий та сяючий вигляд.

Наші спеціалісти допоможуть підібрати засіб з SPF-фактором саме за вашим типом шкіри та запитом, а також розкажуть про особливості їх використання.

Записатися на консультацію до фахівця або дізнатися більше інформації можна на сайті МЦ «Відновлення» або за телефоном 0800 305 860. Чекаємо на вас за адресою м. Житомир, вул. Любарська, 4.

Сайт медичного центру: https://vidnovlennya.center/
Сторінка у FB:
https://www.facebook.com/Vidnovlennia

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: МЦ "Відновлення" Відновлення медичний центр сонцезахисний крем крем косметолог 
Матеріали по темі