Спортсмени збірної команди Житомирської області здобули 3 нагороди на чемпіонаті України з плавання на відкритій воді

18 June 2024, 11:06

У Івано-Франківську відбувся чемпіонат України з плавання на відкритій воді.

Про це 18 червня повідомила пресслужба управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту ЖОДА.

«З 13 по 18 червня 2024 в м. Івано-Франківськ відбувся чемпіонат України з плавання на відкритій воді. Вітаємо членів збірної команди Житомирської області з плавання Валерія Буренко (тренери Олена Кудрявцева, Алла Крук) та Іллю Худавського (тренери Марія Голуб, Виктор Демб) з успішним виступом», - йдеться у повідомленні.

Валерія виборола «бронзу» на дистанції 10 км, а Ілля став бронзовим призером на дистанції 7,5 км серед юнаків і здобув «срібну» нагороду на «п'ятикілометрівці».

Окрім того, спортсмени-плавці вперше виконали нормативи Майстрів спорту України з плавання на відкритій воді.

Як повідомляв Житомир.info, 27 травня 2023 року у житомирському гідропарку відбувся турнір з плавання на відкритій воді «Кубок трьох річок». Близько 50 учасників турніру змагалися на двох дистанціях.