Економіка

Зібраний врожай ранніх зернових та зернобобових культур у Житомирській області перевищує минулорічні показники

9 July 2024, 11:34

У Житомирській області триває збір ранніх зернових та зернобобових культур, всіма категоріями господарств обмолочено 6,3 тисячі гектарів, що становить 3,7% від прогнозованих площ.

Про це 9 липня повідомила пресслужба Житомирської обласної державної адміністрації.

«За інформацією Департаменту агропромислового розвитку та економічної політики обласної військової адміністрації, станом на сьогодні всіма категоріями господарств обмолочено 6,3 тисячі гектарів, що становить 3,7% від прогнозованих площ. Загальний намолот зерна склав 19,5 тисячі тонн, що на 10 тисяч тонн більше у порівнянні з минулим роком», - йдеться у повідомленні.

Зокрема, озиму пшеницю обмолочено 2,5 тисячі гектарів (2,9% від прогнозованої площі), намолочено 8,8 тисячі тонн (на 5,3 тисячі тонн більше ніж минулого року); озимий ячмінь зібрано 2,8 тисячі гектарів (36,4%), валовий збір 8,6 тисячі тонн (на 3,2 тисячі тонн більше ніж минулого року); горох обмолочено 1,0 тисяча гектарів (31,7%), намолочено 2,1 тисячі тонн (на 1,5 тисячі тонн більше ніж минулого року).

З технічних культур озимий ріпак зібрано на площі 12,5 тис.га (31,5%), намолочено 28,6 тис. тонн насіння (+0,5 тис. тонн).

Картопля зібрана на площі 2,3 тисячі гектарів (2,4% від прогнозованої площі), з яких накопано 41,4 тисячі тонн бульб (на 3,2 тисячі тонн більше ніж минулого року).

У Житомирській області продовжується активний збір врожаю ранніх зернових та зернобобових культур, а також технічних культур і картоплі. Завдяки сприятливим умовам та злагодженій роботі аграріїв, цьогорічні показники вже демонструють значне перевищення торішніх результатів. Це свідчить про високий рівень підготовки та професіоналізму господарств області, які ефективно використовують свої ресурси для забезпечення високого врожаю.

Нагадаємо, станом на 12 квітня у Житомирській області аграрії засіяли майже 14 тисяч гектарів зернових та бобових культур.

Як повідомляв Житомир.info, 12 березня 2024 року пресслужба Житомирської обласної державної адміністрації повідомила про те, що у Житомирській області розпочали весняну посівну кампанію: найбільше засіяли пшениці та вівса.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: аграрій земля посівна кампанія посів зернові врожай ОВА 
Матеріали по темі