Міністерство освіти і науки України запускає нову гарячу лінію «Школа офлайн». Мета — інформувати щодо освітньої політики для повернення учнів до очного навчання.
Про це МОН повідомляє 31 липня.
Для кого створено гарячу лінію
Батьки, школярі, освітні управлінці, вчителі, керівники департаментів освіти, представники органів місцевого самоврядування та громадських організацій — усі, хто причетний до змін.
Про що ви зможете дізнатись:
- форми здобуття освіти в новому навчальному році (очна, змішана і дистанційна);
- особливості навчання дітей, переміщених унаслідок російської агресії;
- організація навчання для дітей, які перебувають за кордоном;
- функціонування мережі дистанційних шкіл;
- навчання учнів на тимчасово окупованих територіях;
- можливості для вчителів дистанційних шкіл.
Як скористатися гарячою лінією
- Телефонуйте 1545 з мобільного або стаціонарного телефона;
- У голосовому меню оберіть кнопку 5;
- Під'єднайтеся до оператора та озвучте запит.
Коли працює:
- понеділок — четвер: з 9:00 до 17:00;
- п'ятниця: з 9:00 до 16:00.
Розклад автоматично озвучується в голосовому меню.
Більше інформації про комплексну політику «Школа офлайн» та заплановані зміни в школах читайте на спеціальному вебсайті і вайбер-каналі від МОН, де регулярно публікуємо корисні матеріали.
«Запуск гарячої лінії «Школа офлайн» є важливим кроком у забезпеченні прозорості освітньої політики та підтримки всіх учасників освітнього процесу в період переходу до очного навчання», - підсумовують у МОН.
Нагадаємо, Міністерство освіти і науки України 15 липня оголосило конкурс на посаду освітнього омбудсмена, а 29 липня оголосило результати засіданні комісії. До участі у доборі на посаду допущені 17 претендентів, з-поміж них – Тарасова Олена Євгеніївна, заступниця директора з навчально-виховної роботи, вчитель української мови та літератури в ліцеї № 21 м. Житомира.
Як повідомляв Житомир.info, з 25 червня 2024 року розпочала роботу гаряча лінія МОН та чат-бот для запитань про вступ 2024 року.