Суспільство

Акріс Агро (група AST) привітала дітей зі Святим Миколаєм

6 December 2024, 16:06

Щороку компанія Акріс Агро вітає дітлахів Житомирщини та Київщини зі Святим Миколаєм та дарує їм частинку свого серця і солодкі подарунки. Акція «Радість – дітям» стала доброю традицією для компанії і партнерів-пайовиків, чиї діти отримують частинку добра у вигляді смаколиків. Цьогоріч майже 8 тис. дітей вже смакують святкові солодощі від Акріс Агро.

«Дбати про дітей – наш пріоритет. Ми щиро радіємо, як бачимо їхні наповнені щастям оченята та сонячні посмішки, коли даруємо пакунки із солодощами від Акріс Агро. Саме так і зародилася назва акції «Радість – дітям», бо ми дійсно несемо радість й святкові враження», - ділиться Наталія Брух, керівник відділу землевпорядкування кластеру «Парипси» Акріс Агро.

Турбота про дітей – предмет щоденної соціальної роботи Акріс Агро. З цього приводу триває постійний контакт із головами громад та пайовиками. Компанія знає всі потреби, дослуховується і реагує на кожний запит від громади.

Нещодавно Акріс Агро стала головним спонсором ІІІ етап учнівських спортивних змагань «Пліч-о-пліч» за ініціативи Президента України в Радомишлі Житомирської області. Компанія профінансувала закупівлю банерів, нагород, рекламних матеріалів, дрібного обладнання для проведення заходу, а також забезпечила грошовий призовий фонд для переможців. «Для дітей це була визначна подія. Вони довго готувалися, було видно, як кожен по-своєму хвилюється, як переймаються їхні батьки, і ми як спонсор були в епіцентрі цих неймовірних емоцій, і самі вже розхвилювалися», - згадує з теплотою Наталія Брух.

«Ми щиро радіємо, як бачимо дитячий захват, оченята, наповнені щастям, коли даруємо пакунки із солодощами від Акріс Агро. Тому ми назвали цю акцію «Радість – дітям», бо наша основна місія – нести радість і свято в кожен дім пайовиків, які мають дітей, наших багаторічних і нових партнерів, у яких ми орендуємо земельні ділянки», - ділиться Микола Решетнюк, керівник відділу землевпорядкування кластеру «Північ» Акріс Агро.

В межах соціальної роботи, спрямованої на добробут громад і, зокрема, піклування про дітей в цих громадах, Акріс Агро підтримує місцеву освіту, завдяки якій діти отримують перші уроки життя.

Цьогоріч коштами Акріс Агро облаштували дитячий майданчик в Ушомирській сільській ТГ, де діти зможуть бавитися та проводити дозвілля разом з батьками після школи. «Для маленьких сіл та селищ дитячий майданчик, можна сказати, стратегічно важливий об’єкт, - жартома коментує проєкт Микола Решетнюк, - «адже як таких забав тут немає, а дітям конче треба десь залишати енергію, щоб батькам вдома було з ними менше клопоту».

Також коштами компанії облаштували з нуля їдальню в Корнинському ліцеї на Житомирщині. На думку керівництва Акріс Агро шкільна їдальня – не лише місце харчування дітей, але й територія дитячих розмов, секретів, дружби, першого кохання, жвавих дискусій та яскравих моментів життя, які є неповторними, тому якісний сучасний ремонт є запорукою того, що діти перебуватимуть в оточенні краси, чистоти та бачитимуть навколо себе життя у яскравих барвах. «Ми завжди поруч, ми вчасно відгукуємося на запити голів ОТГ, що стосуються дітей, в усіх наших громадах. Діти – це святе для нашої компанії, особливо зараз, в умовах війни, коли навколо чимало горя й втрат. Дбаючи про добробут дітей, ми дбаємо про майбутнє всієї України», - підкреслює Наталія Брух.

Із соціальних заходів, спрямованих на розвиток безпосередньо культури сільської молоді Акріс Агро виділила фінансування на придбання будівельних матеріалів для облаштування дитячого технічного гуртка 3D моделювання в с. Нова Борова Новоборівської селищної ТГ Житомирського району Житомирської області. Маленькі вихованці гуртка створюють 3D-моделі об’єктів, персонажів, архітектурних споруд та навіть цілих світів. Вони вчяться використовувати спеціальні програми для моделювання, які надають їм можливість втілити свої ідеї у віртуальну реальність. Крім того, завдяки 3D комп’ютерному моделюванню діти можуть застосовувати свої навички у різних сферах, таких як геймдизайн, візуалізація архітектури, анімація, робототехніка та багато інших. Це дозволяє їм розвивати свій творчий потенціал та відкривати нові перспективи у майбутньому.

Та не лише про дозвілля дітлахів попіклувалася Акріс Агро. Так, у селі Хорошів Житомирського району компанія профінансувала ремонт харчоблоку та спортивної зали ліцею №2. А в селі Лугини Коростенського району Житомирської області реалізувала аж два масштабні проєкти для дітей: закупила ноутбуки для дошкільного навчального закладу та встановили двері й металопластикові вхідні в дитячому садочку. «Ми робимо все задля підвищення якості сільської освіти. Для нашої компанії завжди було, є і буде важливим розвивати дітей, нашу молодь. Ми з гордістю спостерігаємо, як діти, заради яких ми весь час вигадуємо нові й нові проєкти, фінансуємо ініціативи голів ОТГ та сільських, селищних рад, спрямовані на всебічний розвиток юнацтва – освітній, культурний, спортивний – виростають на наших очах і стають доброчесними, розумними, патріотичними громадянами України. У такі миті ми розуміємо, що наша робота вартує всього, що ми працюємо задля майбутнього України», - ділиться Решетнюк.

Попри воєнний стан в нашій країні, Акріс Агро з року в рік зберігає добру традицію соціальної підтримки громад в регіонах та активно займається благодійною діяльністю, творячи добро, ефект від якого відчуває на собі кожен мешканець.

На території Житомирської та Київської областей працюють дві виробничі бази «Акріс Агро» - кластер «Парипси», який обробляє 34 тис. га в Київській і Житомирській областях, а також кластер «Північ», в межах якого компанія обробляє 21 тис. га орендованої пайової землі.

Акріс Агро (група AST)– сучасний український агровиробник, який успішно працює на аграрному ринку з 1996 року.

Компанія є одним з найбільших виробників сої в Україні та ЄС, а також входить в топ-10 агрохолдингів за обсягом земельного банку.

До складу Акріс Агро входить п’ять виробничих кластерів, які розміщенні у Західній та Центральній частині країни, а також 6 власних елеваторів.

Пресслужба компанії Акріс Агро

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі