Афера від псевдоаграріїв: у Бердичеві поліція розслідує шахрайство на 240 тисяч гривень.
Про це 4 лютого повідомляє Бердичівський районний відділ поліції.
«Правоохоронці вкотре застерігають громадян від надмірної довірливості, особливо під час здійснення передоплати за товари. На жаль, днями у тенета ошуканців потрапив 58-річний підприємець, який планував придбати мінеральні добрива. Звернувшись до Бердичівського райвідділу поліції чоловік розповів, що до нього зателефонував нібито менеджер агрофірми з продажу добрив для сільського господарства. Він запропонував придбати товар за помірними цінами. Співрозмовник навіть надіслав на електронну пошту підприємця підтверджуючі документи про якість товару та договір купівлі-продажу», - йдеться в повідомленні.
Тож чоловік здійснив замовлення аміачної селітри та сульфату амонію, переказавши кількома платежами понад 240 тисяч гривень на рахунки, вказані «продавцем», однак товару так і не отримав.
Нині поліцейські розпочали кримінальне провадження за ч. 3 ст. 190 (Шахрайство) КК України та встановлюють причетних до події осіб.
Нагадаємо, у січні житель Городницької громади хотів купити мотоблок онлайн та переказав шахраю майже 36 тис. грн.
Як повідомляв Житомир.info, житель громади Бердичівського району хотів отримати фіндопомогу, жінка шукала підробіток, а чоловік хотів купити інвертори онлайн: у січні 2025 року троє жителів району Житомирської області втратили понад 360 тисяч гривень.