Влада

Звільнилася директорка житомирського обласного будинку дитини, який нещодавно отримав нову назву і статут (доповнено)

19 March 2025, 15:26

Директорка комунального некомерційного підприємства «Житомирський обласний спеціалізований будинок дитини для дітей-сиріт та дітей, які залишились без піклування батьків» Житомирської обласної ради Світлана Урсуленко звільнилася з посади місяць тому.

Декларацію при звільненні Урсуленко оприлюднила 19 березня.

Зазначається, що з 1 січня по 16 лютого 2025 року декларантка отримала в обласному спеціалізованому будинку дитини 39 тис. 843 грн, за цей час їй виплатили 26 тис. 639 грн пенсії.

Доповнення: 20 березня о 16:48 Світлана Урсуленко оприлюднила виправлену декларацію при звільненні з посади директора КНП «Центр медичної реабілітації та паліативної допомоги дітям»: з 1 січня по 16 лютого цього року вона отримала 168 тис. 046 грн зарплати.

Також 19 березня Світлана Урсуленко оприлюднила декларацію за 2024 рік: минулого року вона отримала 534 тис. 990 грн зарплати і 159 тис. 832 грн пенсії.

Інформація про готівку та кошти на банківських рахунках в декларації відсутня.

Щодо майна, то у власності вже колишньої керівниці обласного будинку дитини з 2011 року є дві земельні ділянки в селі Красногірка Чуднівської громади (1160 кв.м і 949 кв.м), з 2013 року – будинок площею 96,8 кв.м в селі Тетерівка Житомирського району і земельна ділянка в цьому ж селі (8228 кв.м). У 2020 році Світлана Урсуленко стала власницею автомобіля Skoda Kamiq Active 2020 р.в., який на той час коштував 567 тис. грн.

Зауважимо, що Світлана Урсуленко керувала обласним будинком дитини, який знаходиться у Житомирі на вулиці Корабельній, понад 20 років.

Доповнення. Ввечері 19 березня Світлана Урсуленко вирішила коментарями відповісти на публікацію про своє звільнення, чомусь вирішивши, що це «замовний матеріал», хоча наш сайт постійно публікує таку інформацію про звільнення чи призначення різних посадовців за інформацією їхніх декларацій.

Нижче – цитати з Facebook-коментарів Світлани Урсуленко:

Дійсно, майже 30 років, я очолювала заклад про який йдеться, в цей період часу. Біля 2000 дітей, прийняв його колектив і з них, лише 17 дітей, були переведені до інтернатів соцзахисту. Таким чином, повернення дітей в біологічні сім'ї, влаштування їх в сімейні форми виховання – це було головним завданням і результатом роботи колективу. На досягнення цих цілей нам ні ЮНІСЕФ, ні хтось інший кошти не виділяли, як це робиться зараз для «сучасних реформаторів». За нагоди хочу подякувати всім Людям Доброї Волі, за посильний внесок в становлення нашої матеріально – технічної бази. Наша установа на сьогодні, офіційно зареєстрована в Фонді інвалідів м.Києва і працює за державною програмою, а ще: надає послугу раннього втручання та реабілітаційну допомогу. З кожним роком в нашій області зростає кількість дітей з інвалідністю і їх число, на сьогодні становить 6 066 осіб. Якби журналісти Житомир.інфо, отримавши на мене замовлення вникли в суть проблеми, то зрозуміли б, що причина – це наші землі, понад 10 га (за адресами вул. Корабельна 8 та 10). Ще з літа 2024 р. по місту ширяться чутки, що вартість 1 га її – 1 млн грн. Та й приміщення у нас в гарному стані й реабілітаційне обладнання сучасне, новеньке...

По сьогоднішній публікації Житомир інфо я однозначно переконалась в тому, що на даний час продовжується цілеспрямована руйнівна робота діяльності Центру. Ось вже місяць Центр без керівника (правда, в.о.директора заступник з економічних питань, у якої, однозначно, не в силі, по навантаженню, вирішувати всі питання. Посада медичного директора – відповідальна не менш, але також вакантна. Ситуація із подальшим функціонуванням Центру медичній спільноті відома. А ота ейфорична фраза, після останньої наради, проголошена високопоставленою особою: ми своїх н'є бросаєм! розпливлась, як булька на воді... Все завмерло, тихо. Вичікування: хто кого? Я зараз не про себе, а про життя та функціонування єдиного бюджетного реабілітаційного Центру для дітей; це про збереження професійно підготовленого колективу!Шановна громадо області, шановні керівники депутатських фракцій, обласної ради, всі ті, кому не байдужа подальша доля дітей і країни, в цілому Не ДОПУСТіТЬ, будь-ласка, завершення планів окремих владних чиновників ліквідації (в нашому варіанті – вимушеної само ліквідації) поки ще потужного на сьогодні, підприємства!

Нагадаємо, за ініціативою ОВА Житомирська обласна рада у вересні 2024 року ухвалила рішення про зміни до статуту для коригування основної мети діяльності КНП «Житомирський обласний спеціалізований будинок дитини для дітей-сиріт та дітей, які залишилися без піклування батьків» та зміну назви на «Центр медичної реабілітації та паліативної допомоги дітям».

Як повідомляв Житомир.info, в липні 2023 року представники Уповноваженого Верховної ради України з прав людини проводили моніторинг КНП «Житомирський обласний спеціалізований будинок дитини для дітей-сиріт та дітей, які залишились без піклування батьків» Житомирської обласної ради, в якому на той час перебували 60 дітей: 13 дітей першого року життя, 37 дітей віком від року до трьох і 20 дітей віком від трьох років.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Урсуленко звільнення декларація будинок дитини 
Матеріали по темі