Інтернет-магазини США привертають увагу покупців не тільки широким асортиментом. Ці майданчики пропонують цікаві знижки для всіх, хто бажає купувати якісні речі та економити. Часто акції та розпродажі проводять протягом усього року.
Покупці з України не мають можливості замовляти товари з США напряму. Проте це не буде проблемою, якщо скористатися допомогою форвардингової компанії EasyXpress. З нею доставка з Amazon в Україну стане доступною.
Весняний шопінг в американських магазинах: чому він вигідний
На початку березня в США стартують різноманітні розпродажі, коли одяг, взуття та інші товари можна придбати набагато дешевше. У цей час зʼявляється багато ексклюзивних брендових колекцій. Весна ー вдалий час для прихильників саме брендової продукції, адже в цей сезон пропонують знижки до 70%.
Особливо вигідно купувати речі з минулорічних колекцій, які поступаються місцем новинкам весни та літа. Вибір в американських інтернет-магазинах широкий, є багато ексклюзивних та стильних речей, які не можна придбати в Україні. Маркетплейси, такі як Amazon, NewEgg та інші, пропонують знижки й на електроніку і гаджети.
Навесні часто діють знижки на доставку або безплатне відправлення у разі замовлення на певну суму. Це додаткова економія, навіть якщо ви користуєтесь послугами форвардингової компанії. З настанням теплого сезону зростає попит на спортивні товари, спорядження для відпочинку на природі та туризму, тому їх також продають зі знижками.
Основні весняні розпродажі: якими варто скористатися
На початку березня можна вигідно купити зимові речі та нові товари до актуального сезону. Також дешевше пропонують косметику та парфумерію для охочих оновити косметичку й освіжити свій стиль. Розглянемо основні розпродажі та знижки, якими покупці можуть скористатися щороку.
Easter Sale (до Великодня)
Це один із перших та головних розпродажів. Як правило, він стартує за тиждень до Великодня. У цей період можна придбати за зниженими цінами:
- одяг і взуття, особливо святкове й дитяче;
- декор для дому;
- кухонне приладдя;
- косметику;
- шоколад, подарункові набори.
Пік розпродажів ー 1-2 дні до Великодня. Після завершення свята пропонують фінальні знижки на сезонну продукцію. Шукати їх слід у великих онлайн-супермаркетах, як-от Walmart, Kroger, також варто завітати до магазинів одягу Old Navy, H&M, Macy's, косметики та парфумерії Sephora, Ulta Beauty тощо.
Spring Clearance (розпродаж зимових колекцій)
У рамках таких акцій магазини розпродають залишки речей із теплого сезону. Таким чином вони звільняють місце для нових колекцій. Якщо ви хочете вигідно придбати речі до зими, це варто робити саме навесні ー тоді вони можуть коштувати дешевше на 80%.
У рамках Spring Clearance можна купувати:
- зимове взуття та одяг (черевики, пуховики, светри);
- екіпірування для зимового спорту (лижні костюми, куртки, термобілизну);
- електроніку з лінійок минулих років;
- текстиль для дому з принтами на осінню або зимову тематику.
За допомогою EasyXpress доставка з Америки всіх цих товарів буде простою. Достатньо вибрати те, що вам потрібно, зареєструватися в інтернет-магазині, оплатити (якщо це можливо) та оформити замовлення, вказавши адресу складу форвардера в США.
Розпродаж зимових колекцій стартує вже наприкінці лютого, деякі магазини влаштовують його на початку березня. Купувати товари зі знижками можна приблизно до середини квітня. Найвигідніші ціни пропонують такі онлайн-магазини, як Patagonia, Nordstrom, REI та інші.
Mid-Season Sales (міжсезонні знижки)
Ці розпродажі проводять у середині весни під час оновлення асортименту. Таким чином магазини прагнуть привернути увагу покупців та мотивувати їх замовляти новинки. В рамках цього розпродажу можна купувати як залишки з минулих колекцій, так і останні моделі, вони коштують дешевше на 50-70%.
Міжсезонні знижки пропонують на:
- весняний та літній одяг;
- взуття для теплого сезону;
- весняні лімітовані колекції косметики та парфумерії;
- сонцезахисні окуляри, ремені та інші аксесуари;
- навушники, гаджети, особливо торішні моделі.
Mid-Season Sales починаються в березні та закриваються в середині квітня. Магазини рідко привʼязуються до конкретних дат, тому краще постійно відстежувати їх. Наприклад, варто завітати до ASOS, Ultra Beauty, Amazon, Puma та інших відомих онлайн-маркетів.
Якщо магазин не доставляє товари в Україну, не варто відмовлятися від вигідних пропозицій. За допомогою EasyXpress ви зможете придбати будь-яку продукцію дешевше та отримати її у своєму місті без переплат та затримок.
Ця компанія має власний склад у США, де приймає, перепаковує та відправляє посилки в Україну морем або літаком. Купувати на американських сайтах за допомогою форвардера означає добре економити.