Події

На перехресті у Житомирі мікроавтобус збив пішохода, жінка отримала травми

1 September 2025, 11:33

У Житомирі, на перехресті вулиці Східна та проспекту Незалежності, під колеса мікроавтобуса потрапила жінка, яка перетинала дорогу.

Про це 1 вересня повідомило Житомирське районне управління поліції №1

«Дорожньо-транспортна пригода сталася 30 серпня близько 12:10 на перехресті проспекту Незалежності та вулиці Східної в обласному центрі. На місці події працювала слідчо-оперативна група Житомирського районного управління поліції №1. Попередньо встановлено, що 48-річна жителька Довбиської громади, керуючи мікроавтобусом Opel, під час повороту з вулиці Східної здійснив наїзд на жінку, яка перетинала проспект Незалежності», - йдеться у повідомленні.

Унаслідок ДТП пішохід, 62-річна житомирянка, отримала тілесні ушкодження.

Нині слідчі Житомирського райуправління поліції №1 з’ясовують усі обставини події в межах кримінального провадження, розпочатого за ч. 1 ст. 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) КК України.

Нагадаємо, 30 серпня у Коростені внаслідок ДТП загинув 18-річний мотоцикліст і постраждала жінка-пішохід.

Як повідомляв Житомир.info, 26 серпня 2025 року на вулиці Саєнка у Житомирі водій автомобіля Daewoo збив 11-річну дівчинку і втік. Дитину госпіталізували. Невдовзі поліція розшукала винуватця ДТП.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: поліція ДТП перехрестя Східна Незалежності пішохід мікроавтобус 
Матеріали по темі