Вдень 5 вересня у Житомирі, на Київському шосе, сталася ДТП. На дорозі лежить мотоцикл. Поблизу зібрались люди та надають потерпілому першу медичну допомогу.
Про це Житомир.info повідомив читач..
У коментарі Житомир.info у патрульній поліції повідомили, що учасник ДТП – мотоцикл. Наразі на місці працюють правоохоронці та медики.
«Патрульні отримали повідомлення про ДТП з потерпілими за участю мотоцикла на шосе Київському близько 14-ї години. На місці працюють медики та слідчі. Патрульні забезпечують безпеку дорожнього руху», - повідомила речниця патрульної поліції Тетяна Вигівська.
Нагадаємо, 2 вересня у громаді Житомирської області 25-річний мотоцикліст в'їхав у дерево та загинув.
Як повідомляв Житомир.info, 30 серпня 2025 року у райцентрі Житомирської області в ДТП загинув 18-річний мотоцикліст і постраждала жінка-пішохід.




















