У Житомирі підняли кримськотатарський прапор у День спротиву окупації АР Крим та Севастополя.
Про це 26 лютого повідомила пресслужба Житомирської міської ради.
«Лютий 2014 року… Порушивши міжнародне право та знехтувавши принципами суверенітету й територіальної цілісності України, росія розпочала окупацію Криму. Минуло дванадцять років від початку тимчасової окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя. Крим — це дім кримськотатарського народу, корінного народу півострова, який пережив депортацію 1944 року, десятиліття вигнання, заборони та повернення. Мову, віру й пам’ять цей народ зберіг попри всі випробування. І знову — окупація. Переслідування, незаконні ув’язнення, обмеження прав. Та попри це їхня ідентичність залишається незламною», - йдеться в повідомленні.
«Дякую українському народові за те, що пам’ятає: є люди, є національна ідентичність кримчан, — говорить Аблякім Аблякімов, представник кримськотатарської спільноти. — Вірю, що Крим знову буде у складі України.І Україна житиме й стане ще кращою».
У Житомирі підняли кримськотатарський прапор як знак солідарності з корінним народом Криму та підтримки боротьби за свободу півострова.
Бо Крим — це Україна.
Нагадаємо, 26 лютого 2025 року кримськотатарський прапор підняли в Житомирі.




















