Влада

Двоє заступників мера Житомира оприлюднили декларації за минулий рік – зарплати по 850 тис. грн

26 March 2026, 10:53

Двоє з п’яти заступників мера Житомира оприлюднили свої декларації за 2025 рік – Олександр Шевчук та Марія Місюрова.

Заступнику з питань транспорту Олександру Шевчуку тогоріч нарахували 841 тис. 154 грн зарплати, також він отримав 1244 грн національного кешбеку.

Сума задекларованої готівки за рік не змінилася – 340 тис. гривень. Також немає змін у переліку нерухомого майна – дві земельні ділянки у Житомирі та право користування будинком в обласному центрі. Інформація про будь-який транспорт в декларації відсутня.

Нагадаємо, за 2024 рік нарахована зарплата Олександра Шевчука становила 770 тис. 850 грн, за 2023 рік – 681 тис. 165 грн.

Заступниці з гуманітарних питань Марії Місюровій минулого року нарахували 850 тис. 888 грн зарплати, також вона отримала 111 тис. 618 грн пенсії, 104 тис. 542 грн процентів від банківських вкладів, 2400 грн соціальних виплат від Станишівської сільради, 1000 грн «зимової підтримки» та 1571 грн національного кешбеку.

Готівку заступниця мера не декларує, на рахунках у різних банках зберігається 1 млн 156 тис. 170 грн (станом на 1 січня 2025 року було 1 млн 060 тис. 750 грн).

Перелік рухомого та нерухомого майна в декларації за рік не змінився: будинок та дві земельні ділянки у с.Станишівка Житомирського району та автомобіль Ford Fiesta 2012 р.в.

Нагадаємо, зарплата заступниці мера Марії Місюрової у 2024 році становила 793 тис. 968 грн, за 2023 рік – 721 тис. 514 грн.

Як повідомляв Житомир.info, Марія Місюрова та Олександр Шевчук стали заступниками мера Житомира у 2019 році: в квітні Вікторію Краснопір звільнили з посади заступника мера з гуманітарних питань й призначили замість неї начальницю управління охорони здоров’я Марію Місюрову; в грудні звільнили заступника міського голови з питань транспорту Дмитра Ткачука та призначили на цю посаду Олександра Шевчука, який до цього керував КП Зеленбуд», а потім КП «Управління автомобільних шляхів».

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: декларація Місюрова Шевчук 
Матеріали по темі