Україна

ЄС підтвердив, що скасує візи для українців

22 November 2010, 14:02

В ЄС запевнили, що Україна є ключовим партнером для Євросоюзу і оголосили про початок плану дій для України з безвізового режиму для короткострокових поїздок українців.

Президент Європейської комісії Жозе Мануель Баррозу підтвердив, що в ході саміту Україна-ЄС буде розпочато План дій з безвізового режиму для українців.

"Ми починаємо План дій для України з безвізового режиму для короткострокових поїздок українців", - сказав Баррозу, відкриваючи 14-й саміт Україна-ЄС в Брюсселі. Він зазначив, що Україна є ключовим партнером для ЄС.

За словами президента Єврокомісії, в ході саміту сторони мають намір обговорити широкий спектр питань, у тому числі переговори щодо угоди про Асоціацію.

У свою чергу голова президент Ради ЄС Герман ван Ромпей зазначив, що в Брюсселі визнають європейські прагнення України. "Це вибір не лише керівництва, але й людей", - сказав він.

Голова Ради ЄС підкреслив, що стосунки Києва та Брюсселя базуються на загальних цінностях, які "прямо пов'язані з якістю демократії в Україні". "Європейський союз залишається готовим допомогти Україні в її реформах. Я чекаю, що цей саміт надасть імпульс двостороннім стосункам", - сказав ван Ромпей. За матеріалами: Контракти / П.З.

ТСН

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі