Вболівальники київського "Динамо" влаштували бійню у столичному дербі з "Арсеналом" в рамках півфіналу Кубка України.
Як не дивно, але бійки з нечисленними фанами "канонірів" не було. Динамівські шанувальники невідомо чому побили стюардів стадіону "Динамо" імені Лобановського. Останніх було дуже мало на трибунах і вони не могли чинити гідного опору фанатам. При цьому побиття і перекидання охоронців через огорожу супроводжувалося добірними матюками в їхній бік.
Поки невідомо, хто спровокував цей конфлікт.
Відзначимо, що у день матчу свій 64-й день народження святкував керманич "Динамо" Юрій Сьомін. Однак уболівальники проігнорували цю подію. І це незважаючи на те, що після повернення Сьоміна "Динамо" почало показувати красивий футбол - дійшли до чвертьфіналу Ліги Європи, розгромили "Шахтар", вперше за три роки вийшли у фінал Кубка України тощо.
А єдиного вболівальника, який вистрибнув на газон по завершенні гри, щоб особисто привітати Юрія Павловича, скрутили охоронці.
Сьомін же коментував події мляво. Напевно, тренер чекав чогось іншого. Але квіточки йому таки подарували - Сьомін отримав букет троянд, який викинув на трибуну.



















