Житомирський міський голова провів чергову робочу нараду з виїздом на місце. Цього разу Володимир Дебой разом із депутатом міської ради Любов’ю Цимбалюк оглянув не лише об’єкти та території, які потребують ремонту, але й якість та стан доріг, відремонтованих декілька років тому, повідомляє офіційний сайт Житомирської міської ради.
"Якщо вже взялися до справи, то необхідно робити її так, щоб результат тримався не рік-два, а прослужив довго," – зауважив Володимир Дебой.
Разом із тим міський голова повідомив, що завжди відкритий до співпраці з депутатами, яким болить розвиток міста. Однією із них, вважає Дебой, є Любов Цимбалюк. Зокрема, за її допомоги на вул. Лесі Українки підтримується чистота та порядок, уквітчуються клумби, здійснюється ряд інших господарських робіт. Тут буде не лише відремонтовано асфальтове покриття біля будинків, а й встановлено дитячий ігровий майданчик – там, де зараз «нелегальний» проїзд.



















