Місто

«Декоратор» пропонує житомирянам 20% знижки на меблі

2 April 2014, 14:58

Весна – прекрасний час для оновлення не лише природи, а й усього, що нас оточує. Тож не вагайтеся і починайте втілювати свої заповітні мрії, в тому числі й щодо нового облаштування своєї оселі. У цьому вам радо допоможе відомий у Житомирі виробник меблів – компанія «Декоратор».

«Декоратор» працює у Житомирі з 2000 року і за цей час уже встигла зарекомендувати себе, як виробник якісних та стильних дизайнерських меблів.

«Декоратор» у Житомирі – це:

- власне виробництво шаф-купе, кухонь, столів, меблів для дитячих кімнат тощо;

- індивідуальний підхід з урахуванням побажань кожного клієнта, можливість створення ексклюзивного дизайну;

- суворий контроль за якістю продукції на всіх етапах виробництва;

- гарантія 24 місяці та постгарантійне обслуговування;

- виключно екологічні та безпечні матеріали;

- оптимальне співвідношення ціни та якості;

- повний спектр послуг по облаштуванню меблями житлових та комерційних приміщень, який досягається завдяки широкому асортименту пропонованої продукції.

Крім власного виробництва, «Декоратор» також є дилером та офіційним представником у Житомирській області європейської компанії Komandor та інших провідних фірм меблевої промисловості.

Лідер меблевого ринку Житомира – компанія «Декоратор» дбає не лише про якість та ексклюзивність своєї продукції, а й про добробут своїх клієнтів.

Відтак, протягом квітня житомиряни мають унікальну нагоду суттєво зекономити на придбанні корпусних меблів від ТМ «Декоратор», отримавши знижку у 20%. Акція діє з 1 по 30 квітня. Тож поспішайте за оригінальними, елегантними та неймовірно зручними обновками для своєї оселі.

Дізнатися подробиці або зробити замовлення можна у фірмових магазинах компанії «Декоратор»

м. Житомир.

  • вул. В. Бердичівська, 41
  • вул. Київська, 106

http://decorator.net.ua/

 

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі