У Житомирській області найбільша питома вага збиткових підприємств у містах Малині (73,3%), а також у Коростишівському (70%), Попільнянському (66,7%), Баранівському та Коростенському (50%) районах.
Така інформація розміщена на сайті департаменту економічного розвитку, торгівлі та міжнародного співробітництва Житомирської ОДА.
Від’ємний фінансовий результат мають 8 із 14 районів і міст області, які надали звіти.
Як відомо, на Малинській фабриці банкнотного паперу з 1997 року друкуються українські гривні.
Фінансовий результат економіки Житомирської області за перше півріччя 2014 року склав 974, млн. грн. збитку, що майже у 5 разів більше порівняно з минулим роком.
Початок другого півріччя, як стало відомо Житомир.info з неофіційних джерел, не додає особливого оптимізму. Поступове нарощення відбулося лише в сільському, лісовому та рибному господарстві.
Певне пожвавлення фіксується на інших ринках, проте вони не створюють погоди в економіці області та наповнення її бюджету.
Найгірший фінансовий результат отримали підприємства промисловості (-877,4 млн. грн.), які займаються операціями з нерухомим майном (-67,8 млн. грн.), торгівлі та ремонту автомобілів (-22,9 млн. грн.) та будівництва (-15 млн. грн.).
Серед галузей промисловості негативний фінансовий результат від звичайної діяльності до оподаткування отримали підприємства з виробництва гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції, виробів із деревини, паперу та поліграфічної діяльності, добувної промисловості і розроблення кар’єрів, постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря, а також виробництва комп’ютерів, електронної та оптичної продукції.
Як повідомляв Житомир.info, матеріально-технічна база промислових підприємств Житомирської області зношена на 50%.