В рамках Всесвітнього тижня космосу в Житомирському музеї ім. С. П Корольова проходить щорічний ряд заходів на честь річниці запуску першого штучного супутника Землі. Першого дня відбувся дитячий майстер-клас: безліч дітей та батьків зібралися у музеї космонавтики, щоб дізнатися про історію дослідження космосу, ракетобудування, та власноруч виготовити макети космічних апаратів.
«Житомир не дарма вважається космічним містом, адже у нашому місті народився засновник космонавтики – Сергій Павлович Корольов, людина, яка відкрила всьому людству дорогу у космос. Перший крок у космос – це четверте жовтня 1957 року. З 1999 людство відзначає тиждень космосу, перший день якого відзначається саме першого жовтня. І щороку до цієї річниці у нас проходить ряд цікавих заходів, до яких ми завжди долучаємо багато дітей. І дуже приємно, що цього року до нас долучився Валерій Онопрієнко, завдяки якому це свято стане особливо приємним, адже діти отримали набори дитячої творчості та солодощі», розказала завідуюча відділу зв’язків з громадськістю музею космонавтики ім. С. П. Корольова Ірина Вишневецька.
Валерій Онопрієнко каже – він з задоволенням долучився до організації свята, адже і сам в дитинстві полюбляв ходити до цього музею.
«Чому саме в цьому місці? Це музей, який ми пам’ятаємо ще з дитинства, бо ми сюди ходили ще навчаючись в школах. Я ще з свого дитинства пам’ятаю експозиції музею. Всі ми родом із дитинства. Всі ви бачили, що сьогодні деяким батькам не менш цікаво робити ці поробки. А по-друге, пригадайте, чи багато ми часу проводимо зі своїми дітьми? Вони постійно зайняті: чи то на гуртках, чи то в садочках, чи то в школах. А от саме такі моменти, коли є відчуття родинності, коли ми разом з дітьми щось робимо, щось виробляємо, тоді ми їх і виховуємо», - підкреслив Валерій Онопрієнко.
Задоволеними після свята лишилися не тільки діти, але й батьки: завдяки цьому заходу деякі з них вперше побували у музеї і з захопленням роздивлялися експонати.
Сам Валерій Онопрієнко разом із дітлахами залюбки прийняв участь у виготовленні макетів ракет та супутників, а наприкінці свята на дітей чекали солодощі та набори для творчості на космічну тематику.