За період дії закону про застосування податкового компромісу органи Державної фіскальної служби у Житомирській області прийняли 14 заяв від суб’єктів господарювання про намір скористатися податковим компромісом.
Про це Житомир.info повідомили у секторі комунікацій головного управління ДФС у Житомирській області.
Платники подали до територіальних органів ГУ ДФС України уточнюючий розрахунок податкових зобов’язань з податку на прибуток підприємств або ПДВ. Сума податків, які мали б сплатити суб’єкти господарювання, становить 2,9 млн. грн., у тому числі 2,5 млн. грн. – податок на додану вартість та 457,2 тис. грн. - податок на прибуток.
За рішенням фіскальної служби по 12 заявах досягнуто податкового компромісу на загальну суму 2,3 млн. грн. (1,9 млн. грн. – ПДВ та 434 тис. грн. - податок на прибуток).
Унаслідок такого рішення платники сплатять лише 5% від суми задекларованих податкових зобов’язань. Решта 95% суми, тобто 2,2 млн. грн., вважаються погашеними, а штрафні санкції та пеня не нараховуватимуться.
За двома заявами податкового компромісу не досягнуто на загальну суму 29,5 тис. грн. податку на додану вартість.
Нагадуємо, що платники податків ще мають час до 16 квітня, щоб взяти участь у процедурі податкового компромісу. Для цього їм необхідно звернутися до органу ДФС.
Для довідки:
Закон № 63-VIII від 25 грудня 2014 року «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей уточнення податкових зобов’язань з податку на прибуток підприємств та податку на додану вартість у разі застосування податкового компромісу» набув чинності 17 січня цього року. Ним врегульовано режим звільнення платників від юридичної відповідальності за заниження зобов’язань з ПДВ і податку на прибуток підприємств у податкові періоди до 1 квітня 2014 року (в межах строку давності, визначеного Податковим кодексом України).