Житомирський перевізник Аркадій Савіцький з понеділка, 5 червня, може перестати обслуговувати маршрут №40.
Про це у коментарі Житомир.info 30 травня розповів заступник Житомирського міського голови Дмитро Ткачук.
«Завдяки навантаженню великої кількості пільговиків буквально сьогодні управління (транспорту) отримало заяву від перевізника Савіцького, який обслуговує маршрут №40, про те, що вони мають намір відмовитися від подальшого обслуговування даного маршруту. В мікрорайон їздить три маршрутки, не достатня кількість пасажирів, особливо в літній період часу, тому вони готові відмовитися від обслуговування цього маршруту і подали відповідну заяву. Вони хотіли від завтрашнього дня (31 травня, - ред.) припиняти перевезення, але думаю, до понеділка, як мінімум, вони ще будуть їздити, поки що мають зобов’язання. Але з понеділка вони хочуть припинити обслуговування на даному маршруті. Що стосується альтернативи: на Маликова зараз залишається курсувати тролейбуси №7 та №8, що стосується маршруток – там залишаються дві маршрутки: №1 та №37. Що стосується транспортних засобів, достатньо чи не достатньо -будемо бачити буквально в перші дні та будемо переглядати кількість рухомого складу», - сказав Дмитро Ткачук.
З відповіді управління транспорту та зв’язку Житомирської міськради на інформаційний запит щодо того, якими маршрутками перевозять житомирян
Нагадаємо, 16 травня житомирський виконком проголосував за підвищення вартості проїзду: з 1 червня вартість проїзду в міських маршрутках становитиме 5 гривень, для школярів – 2 гривні постійно, а не лише під час учбового процесу, для пільговиків 21 категорії – безкоштовно. Крім того, впродовж місяця перевізники мають замінити автобуси, яким більше 10 років, та до кінця 2017 року встановити автоматизовану систему оплати проїзду – «електронний квиток». Вартість проїзду в трамваях і тролейбусах залишається 2 гривні.
Як повідомляв Житомир.info, у лютому 2017 року перевізник, який обслуговував маршрут № 53 «Крошня – Залізничний вокзал - Крошня» та 53-А «Крошня – Смолянський майдан – Крошня», за власним бажанням розірвав угоду із управлінням транспорту та зв’язку Житомирської міської ради на перевезення пасажирів, пояснюючи таке рішення технічною несправністю транспортних засобів та необґрунтованим тарифом оплати за проїзд.