Житомирська облдержадміністрація з 1 липня розпочне прийом конкурсних пропозицій від інститутів громадянського суспільства області для реалізації їхніх проектів.
Про це 22 червня повідомила прес-служба Житомирської обласної державної адміністрації.
«З 1 липня розпочати прийом документів на конкурс і підтримку ініціатив громадськості, на що із обласного бюджету виділено 1 млн грн, – таке рішення стало першим, за яке проголосувала Координаційна рада при ОДА 21 червня під час свого першого засідання», - повідомляла прес-служба днем раніше.
За даними ОДА, прийом ініціатив від громадськості триватиме до 30 липня включно. Одна громадська організація зможе підготувати 1 проект та отримати на його реалізацію грант. Оптимальна сума кожного гранту – до 100 тис. грн, проте розглядатимуться проекти і з іншими бюджетами.
Гранти надаватимуться інститутам громадянського суспільства на проекти за тематичними напрямками:
- соціально-економічний розвиток області;
- впровадження реформи децентралізації;
- національно-патріотичне виховання дітей та молоді;
- спорт;
- культурно-просвітницькі заходи;
- проведення соціологічних досліджень;
- інформаційні технології (ІТ);
- транспорт, сфера ЖКГ;
- екологія;
- розвиток та захист інформаційного простору області тощо.
Після завершення прийому документів Координаційна рада шляхом індивідуального оцінювання за визначеними критеріями визначить переможців. Крім того, громадські організації будуть запрошені до публічної презентації своїх ідей.
Конкурсні пропозиції прийматимуться за адресою: м. Житомир, майдан імені С.П. Корольова, 1, каб. 225 (управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації). Контактні телефони: (0412) 47-46-18; 097-285-34-20.
Довідка ОДА:
Конкурсні пропозиції мають відповідати пріоритетним напрямкам соціально-економічного розвитку області, які реалізуються в обласних програмах.
Критерії, відповідно до яких Координаційна рада визначатиме переможців:
- відповідність проекту його меті;
- реалістичність досягнення і значущість очікуваних результатів та результативних показників виконання проекту;
- очікувана ефективність використання бюджетних коштів (співвідношення кошторису витрат, необхідних для виконання (реалізації) проекту (ініціативи), та очікуваних результатів їх виконання (реалізації));
- рівень кадрового та матеріально-технічного забезпечення, необхідного для виконання проекту, досвід провадження діяльності у відповідній сфері.
Перелік житомирських спортклубів та організацій, які цього року отримають гранти міського голови Житомира, дивіться тут.
Під час засідання координаційної ради. Фото ОДА