Місто

Житомирський комбінат силікатних виробів збирається підвищити тариф у своєму гуртожитку на 215,8%

10 січня 2018, 15:55

ПАТ «Житомирський комбінат силікатних виробів» повідомляє споживачів про напір змінити тарифи на послуги з утримання будинку та прибудинкової території, гуртожитку за адресою: м Житомир, провулок Паперовий 10.

Відповідна інформація 9 січня опублікована на сайті міської ради.

«На даний час на підприємстві діють тарифи затверджені рішенням Житомирської міської ради № 388 від 27.05.2010 р., середньозважений діючий тариф становить 3,17 грн./м. кв. У зв’язку з підвищенням мінімальної заробітної плати, підвищенням тарифу на електроенергію та зміною системи оподаткування підприємства, встановлений тариф на послуги з 27 травня 2010 року не покриватиме фактичної собівартості послуг та призведе до погіршення якості послуг і зменшення обсягів поточних ремонтів від закладених у тарифі», - йдеться у повідомленні.

У своєму триповерховому гуртожитку підприємство збирається підвищити тариф на 3,67 гривні, або на 215,8% - з 3,17 грн/кв.м до 6,84 грн/кв.м.


«Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб приймаються протягом 15 календарних днів з дня опублікування на електронну адресу info.zt@bigmir.net або за адресою: вул. Промислова, 10, планово-економічний відділ, тел. 51-93-87», - йдеться у повідомленні про зміну тарифів.

Нагадаємо, менеджером з адміністративної діяльності ПАТ «Житомирський комбінат силікатних виробів» працює депутат Житомирської міської ради від ВО «Батьківщина» Тетяна Онопрієнко. На цьому підприємстві вона працює разом з чоловіком, депутатом міської ради минулого скликання від Партії регіонів Валерієм Онопрієнком. Вони обидва мають акції цього підприємства та отримували там зарплату в 2016 році: Тетяна Онопрієнко – 371 тис. 72 грн, голова правління ПАТ Валерій Онопрієнко – 1 млн 220 тис. 756 грн.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: тариф квартплата гуртожиток  
Матеріали по темі