Здоров'я

​​До кінця року в Житомирській області планують відкрити 10 нових амбулаторій

17 лютого 2018, 10:55

У 2018 році на Житомирщині планують побудувати та ввести в експлуатацію перші 10 нових сучасних амбулаторій для жителів сільської місцевості.

Про це повідомив голова облдержадміністрації Ігор Гундич 16 лютого під час підсумкової колегії управління охорони здоров’я ОДА.

«Наша область активно долучається до медичної реформи. Так, Житомирщина – одна з перших областей, в якій створені госпітальні округи. За ініціативи Президента України ми з 2018 року починаємо реформувати первинну ланку у сільській місцевості – плануємо будівництво нових амбулаторій, реконструкцію та ремонт вже наявних, а також обладнання їх сучасним устаткуванням. Цього року плануємо ввести в експлуатацію 10 нових амбулаторій. І тоді ми покажемо людям у сільській місцевості реформу медицини – сучасними об’єктами та якісними змінами. Цей процес я взяв на свій особистий контроль, тому будівництво й обладнання буде якісним», – наголосив Ігор Гундич.

За словами начальника управління охорони здоров’я ОДА Миколи Суслика, за поданням РДА та ОТГ на Житомирщині загалом планується будівництво 37 нових амбулаторій, капітальний ремонт у 20 та реконструкцію 9 амбулаторій. Всі об’єкти мають пройти конкурс у Мінрегіоні.

На реалізацію медичних проектів у сільській області Мінрегіон виділив державну субвенцію у розмірі 155,5 млн грн, які вже є на рахунку області. Рекомендований розмір співфінансування ОТГ та районів – не менше 15%.

Як повідомляв Житомир.info, за рік лікарі амбулаторії сімейної медицини на Корольова прийняли майже 45 тисяч житомирян.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Гундич амбулаторія охорона здоровя 
Матеріали по темі