Суспільство

У житомирському бюро правової допомоги розповіли, які товари не підлягають обміну

14 March 2018, 13:36

Споживачі впевнені, що впродовж двох тижнів можуть обміняти будь-який товар, якщо передумали, не скористалися ним – упаковка не порушена, є пломби, ярлики і є чек. Але обміняти чи повернути можна далеко не всі товари.

Детальніше про це, в рамках проекту «Я маю право!», розповіли фахівці Романівського бюро правової допомоги, – пише сайт Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області.

«Не підлягають обміну та поверненню товари, що відносяться до переліку, зазначеному у Додатку № 3 до Постанови Кабінету Міністрів України від 19.03.1994 № 172 «Про реалізацію окремих положень Закону України «Про захист прав споживачів», а саме: продовольчі товари, лікарські препарати та засоби, предмети сангігієни», - зазначають спеціалісти.

Непродовольчі товари: фотоплівки, фотопластинки, фотографічний папір; корсетні товари; парфюмерно-косметичні вироби; пір'яно-пухові вироби; дитячі іграшки м'які, дитячі іграшки гумові надувні; зубні щітки; мундштуки; апарати для гоління; помазки для гоління; розчіски, гребенці та щітки масажні; сурдини (для духових музичних інструментів); скрипічні підборіддя; рукавички; тканини; тюлегардинні і мереживні полотна; килимові вироби метражні; білизна натільна; білизна постільна; панчішно-шкарпеткові вироби; товари в аерозольній упаковці; друковані видання: лінійний та листковий металопрокат, трубна продукція, пиломатеріали, погонажні (плінтус, наличник), плитні матеріали (деревноволокнисті та деревностружкові плити, фанера) і скло, нарізані або розкроєні під розмір, визначений покупцем (замовником); аудіо-, відеокасети, диски для лазерних систем зчитування із записом; вироби з натурального та штучного волосся (перуки); товари для немовлят (пелюшки, соски, пляшечки для годування тощо); інструменти для манікюру, педикюру (ножиці, пилочки тощо); ювелірні вироби з дорогоцінних металів, дорогоцінного каміння, дорогоцінного каміння органогенного утворення та напівдорогоцінного каміння

Нагадаємо, 5 березня 2018 року на своєму сайті головне управління Держпродспоживслужби в Житомирській області розмістило інформацію про те, що їх спеціалісти домоглися гарантійного ремонту телевізора житомирянки за 20 тис. грн.

Як повідомляв Житомир.info, 1 липня 2015 року у Житомирі відбулося відкриття міського центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги за адресою: вул.Гагаріна, 47.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: правова допомога товар повернення  
Матеріали по темі