Влада

ПриватБанк попереджає про шахрайські смс-повідомлення зі звичайних мобільних номерів

25 червня 2018, 12:50

ПриватБанк не надсилає своїм клієнтам сервісних або інших повідомлень зі звичайних мобільних номерів. Як повідомили в службі безпеки банку, також ПриватБанк не розсилає клієнтам повідомлень про блокування карток.

Про це повідомляє прес-служба банку повідомляє 25 червня.

«За даними СБ банку, за останні дні зафіксовано випадки шахрайських розсилань абонентам одного з українських операторів SMS з приватних мобільних номерів про нібито блокування карток клієнтів. У тексті таких повідомлень шахраї пропонували зв’язатися за невідомими номерами з метою отримання персональних даних клієнтів. За фактом шахрайських розсилань банк разом із операторами зв’язку оперативно заблокували номери шахраїв і передали інформацію до кіберполіції. За попередніми даними, шахрайське розсилання велося зловмисниками із Запоріжжя», - йдеться у повідомленні.

Служба безпеки ПриватБанку в черговий раз звертає увагу, що всі комунікації банку з клієнтами, у тому числі через SMS, банк веде виключно зі спеціального номера клієнтської підтримки 3700.


Фото з сайту ПриватБанку

Як повідомляв Житомир.info, в лютому 2018 року ПриватБанк попереджав про додаток для Android «Універсальний Мобільний Банкінг», який може використовуватися для крадіжки грошей та особистих даних.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: банк шахрайство Приватбанк 
Матеріали по темі