Суспільство

За чотири місяці у Житомирській області звели чотири будівлі під гуртожитки для військових

20 вересня 2018, 09:26

У Житомирі, на території кількох військових містечок, триває реалізація масштабного проекту з будівництва гуртожитків для військовослужбовців контрактної служби Десантно-штурмових військ Збройних Сил України. Тут буде збудовано 8 гуртожитків для близько 1000 військовослужбовців.

Про це 19 вересня поінформував Урядовий портал.

«Кожен майбутній гуртожиток розрахований на 125 ліжок. Це двоповерхова будівля з блоковою системою на дві кімнати. На кожному поверсі обладнується кухня. Меблі та побутову техніку закуповуватиме оборонне відомство. Облаштування інтер’єрів у новозбудованих гуртожитках поліпшеного типу відбуватиметься з врахуванням побажання самих військових. На спорудження кожного гуртожитку відведено 210 днів від початку робіт», - йдеться у повідомленні.

«Нові гуртожитки поліпшеного типу для військовослужбовців-контрактників – це підхід, який дасть змогу якнайшвидше вирішити проблему забезпечення житлом молодих воїнів, – відзначив командувач Десантно-штурмових військ ЗС України генерал-лейтенант Михайло Забродський.

За 4 місяці виконання робіт вже зведені чотири двоповерхові будівлі.

За словами підрядників, наприкінці року роботи мають бути завершені, і близько тисячі контрактників заселять у нові приміщення. Виконавець робіт об’єкта військового містечка №80 зазначає, що архітектурно-інженерні рішення індивідуальні, залежать від місцевого клімату, особливостей ґрунтів, їх гідрологічного режиму, сейсмічності тощо. Усі закупівлі проводяться виключно через систему державних закупівель ProZorro.

Як повідомляв Житомир.info, в квітні 2018 року в Житомирі на території військової частини в мікрорайоні Богунія почали будівництво трьох гуртожитків покращеного типу для військовослужбовців Десантно-штурмових військ. В Житомирській області побудують найбільше житлових комплексів – 22, в яких зможуть проживати 2750 військових.

До кінця року побудують 7 нових гуртожитків для військових на території 30-ї окремої Новоград-Волинської Рівненської механізованої бригади (30 ОМБр).

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: гуртожиток військові будівництво  
Матеріали по темі