Влада

Мер Житомира не збирається гратися «в чужі ігри» з маршрутками і обіцяє зменшити зарплати своїх заступників

12 грудня 2018, 11:38

Ситуація з транспортним сполучення у мікрорайоні «Паперова фабрика» значно покращилася, а обурюються люди, які навіть не є жителями цього мікрорайону.

Про це мер Сергій Сухомлин сказав 12 грудня відповідаючи на запитання під час звіту за свою роботу в 2018 році.

«В мене є відповідь від багатьох мешканців, що ситуація значно покращилася. А стосовно того, хто прийшов на виконком (захищати інтереси жителів мікрорайону «Паперова фабрика» - ред.): багато людей, які прийшли на виконком, не являються жителями цього мікрорайону. І я вже їм не один раз казав: я не граю в чужі ігри, я не буду приймати рішення на задоволення чиїхось інтересів. І коли ми розуміємо. Що треба «вибити» одного перевізника для того, щоб завести іншого, і це підкладається під турботу про людей – це точно не варіант», - сказав Сергій Сухомлин.

Він також відповів на запитання щодо великих зарплат заступників мера.

«Ці зарплати в наступному році будуть зменшені – це по-перше, а по-друге: коли ми кажемо про зарплати, то подивіться дослідження по місту Житомиру про рівень корупції в міській раді – останнє місце в Україні, найнижчий рівень корупції. І це, можливо, також за рахунок зарплати, яка забезпечує людей і вони не думають про інше», - наголосив мер Житомира.

Пряму трансляцію звіту мера за 2018 рік дивіться тут

Як повідомляв Житомир.info, з 20 листопада приміський маршрут №110 продовжили до силікатного заводу, а 22 листопада на профільній транспортній комісії у Житомирі було вирішено відкрити тимчасовий маршрут №20 від вулиці Андріївської до силікатного заводу, який обслуговуватиме перевізник маршруту №110 ТОВ «САВ-ТРАНС». Втім, вже з 24 листопада цей маршрут було відмінено через активістів. але з 3 грудня він знову почав курсувати.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: тарнспорт маршрутка Сухомлин зарплата  
Матеріали по темі