Місто

​Гравці житомирського «Полісся» зійшлись у футбольному батлі з тренерами команди

23 грудня 2018, 18:28

У суботу 22 грудня в житомирському залі ФОК відбувся футбольний батл до дня святого Миколая. Під час змагань у футзальному поєдинку зійшлись спочатку маленькі футболісти, а згодом вже і професійні гравці.

Між футзальними матчами організатори провели футбольну вікторину і розіграли подарунки.

Після матчу малечі на поле вийшли гравці житомирського «Полісся», їх суперниками стали тренери та адміністрація клубу.

Після завершення основному часу рахунок на табло був нічийним і переможець зустрічі вирішився у серії післяматчевих пенальті - 8:9 на користь адміністрації клубу.

Подібні заходи, в першу чергу, спрямовані на вболівальників та молодих житомирських футболістів.

«Такі заходи популяризують футбол. Вони показують маленьким футболістам, яким чином потрібно грати в футбол. Вони будуть дивитись на професійних футболістів, які грають вже в професійній команді, будуть із них в майбутньому брати приклад. І я думаю, що вони запам’ятають ці моменти, які вони проведуть на полі. Ви бачите, як вони змагаються. Це ще той рівень футболу, коли немає фінансової зацікавленості і це самі щирі почуття. От саме це ми зараз бачимо на майданчику. В професійному футболі змагаються і за те, щоб перемогти, але й також в силу вступають фінанси. В даному випадку це щирість, це запал це той футбол, який люблять всі вболівальники, і той футбол, який хочуть всі вболівальники», - вважає голова Житомирської ОДА Ігор Гундич.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: футбол футзал Полісся  
Матеріали по темі