Влада

Влада Житомира розриватиме договори з постачальниками неякісних продуктів до лікарень та закладів освіти

9 лютого 2019, 10:51

Житомирська влада розриватиме договори з виробниками та постачальниками, які забезпечуватимуть неякісними продуктами заклади освіти та лікарні.

Про це 9 лютого на своїй сторінці у Facebook написала заступник мера Житомира Вікторія Краснопір.

«Нами розроблено та депутатами міської ради 7 лютого прийнято рішення «Про організацію контролю за якістю та безпекою харчування», що визначає основні аспекти контролю за харчуванням в лікарнях та закладах освіти. Визначено, які підтверджуючі якість продукції документи заклади освіти та охорони здоров’я вимагатимуть від виробників і постачальників. Більш жорсткіше. Також замовники - школи та лікарні- мають включити в договори на закупівлю продуктів харчування та продовольчої сировини і в договори на послуги з організації харчування в школах наступний пункт: «На вимогу Замовника проводити експертні дослідження зразків поставленого товару, відібраних спільно з представником постачальника, на відповідність нормативним документам щодо якості та безпеки у визначених Замовником спеціальних акредитованих організаціях (лабораторіях). Оплату експертних досліджень здійснює Постачальник». Здійснювати контроль за якістю харчування зможуть і представники громадських та батьківських організацій, адже за їх згодою включать до складу постійно діючих комісій з контролю за харчуванням, що працюють в закладах освіти та охорони здоров’я. У випадках постачання неякісних продуктів харчування та продовольчої сировини Замовник розриватиме договори на їх постачання. Важливий документ. Практичне втілення. Працюємо, щоби було краще. Дякую виконавчим органам за опрацювання та депутатам за одностайну підтримку», - написала Вікторія Краснопір.

Як повідомляв Житомир.info, житомирська влада хоче, аби учасники «харчових» тендерів на етапі подання документів надавали школам та лікарням результати досліджень якості продуктів.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Краснопір харчування постачальник договори  
Матеріали по темі