Влада

Житомирська міськрада шукає нового керівника управління транспорту і зв’язку

14 лютого 2019, 09:28

Виконавчий комітет Житомирської міськради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади начальника управління транспорту і зв’язку міської ради.

Інформація про конкурс 13 лютого була розміщена на сайті Житомирської мерії.

«Вимоги до кандидата на посаду: Повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста. Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування чи державній службі на керівних посадах не менше 3 років, або стаж роботи за фахом на керівних посадах в інших сферах управління не менше 5 років, вільне володіння державною мовою та персональним комп’ютером. Документи приймаються з 12 лютого по 13 березня 2019 року», - йдеться у повідомленні.

Інформація щодо конкретних функціональних обов’язків та умов оплати праці надається кадровою службою міської ради додатково. Документи приймаються за адресою: м. Житомир, майдан ім. С.П. Корольова 4/2, кімната 229, тел.: 48-11-81. Деталі за посиланням: http://zt-rada.gov.ua/?3398[0]=198.

Нагадаємо, 1 лютого на сайті ТТУ з’явилося звернення профспілкового комітету комунального підприємства до Сергія Сухомлина з приводу звільнення начальника управління транспорту та зв'язку Житомирської міської ради Михайла Грищука.

Як повідомляв Житомир.info, 28 січня 2019 року мер Сергій Сухомлин підписав розпорядження про звільнення з 31 січня 2019 року Грищука Михайла Володимировича, начальника управління транспорту і зв’язку Житомирської міської ради за власним бажанням. Відповідно до декларації за 2018 рік, звільнений за власним бажанням начальник управління транспорту і зв’язку Житомирської міської ради Михайло Грищук за рік на посаді отримав 336 тис. 662 грн зарплати.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: міська рада конкурс посада управління транспорту і зв’язку  
Матеріали по темі