Місто

​У Житомирській міськраді створили робочу групу, яка розбиратиметься з будівництвом біля стадіону «Спартак»

23 лютого 2019, 11:09

У Житомирі створили робочу групу, яка розбиратиметься з питанням щодо початку будівництва по вулиці Хлібній, 22-б.

Відповідне розпорядження міського голови Сергія Сухомлина від 20 лютого було опубліковане на сайті Житомирської мерії 22 лютого.

«Відповідно статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та з метою об’єктивного і неупередженого розгляду питання про початок будівельних робіт по вул. Хлібна, 22-б створити робочу групу», - йдеться у розпорядженні мера Житомира.


Скан з сайту Житомирської міськради

Нагадаємо, 5 лютого під час конфлікту на майбутньому будівельному майданчику представник забудовника розповідав, що біля стадіону «Спартак» планують будувати торгово-офісний центр з вбудованими житловими приміщеннями на верхніх поверхах. А юрист орендаря розповідала про позов щодо скасування рішення міської ради, яким земельну ділянку на Хлібній, 22-б повернуто у власність територіальної громади міста.

Також 5 лютого Господарський суд Житомирської області своєю ухвалою задовольнив заяву про забезпечення позову фізичної особи-підприємця Литвиненко Віри Володимирівни, яка орендує зазначену земельну ділянку.

«Заборонити Житомирській міській раді вчиняти дії щодо здійснення державної реєстрації припинення права оренди земельної ділянки (кадастровий номер 1810136300:08:033:0003) на підставі договору оренди №174 від 25.10.2016», - зазначається в матеріалах суду.

Ухвала про забезпечення позову може бути пред'явлена до виконання протягом трьох років, до 05.02.2022. Вона набирає законної сили з моменту оголошення та підлягає апеляційному оскарженню протягом десяти днів до апеляційного суду через відповідний місцевий суд.

Підготовче засідання у справі за позовом Литвиненко відбудеться 28 лютого 2019 року о 12:00 в приміщенні Господарського суду Житомирської області, в залі судових засідань № 303.

Тим часом у Житомирі вже з’явилися білборди з рекламою ЖК «Олімп» на вулиці Хлібній – 10-поверхівки, яку планують звести біля стадіону «Спартак» протягом 2019-2020 років.

Як повідомляв Житомир.info, Житомирська міська рада вирішила припинити право користування ФОП Литвиненко В.В. земельною ділянкою на вул.Хлібна, 22-б біля стадіону «Спартак» за заявою директора ДЮСШ: відповідне рішення сесії, яке ухвалили 18 грудня 2018 року, опублікували на сайті міської ради 11 січня.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: будівництво Хлібна Спартак Литвиненко Олімп  
Матеріали по темі