Місто

Житомирські поліцейські практикувалися вгамовувати порушників під час виборів

26 February 2019, 14:59

26 лютого житомирські поліцейські разом з підрозділами Нацгвардії, рятувальниками та прикордонниками вз’яли участь у масштабних тактико-спеціальних навчаннях.

Про це 26 лютого на своїй сторінці у фейсбук написав керівник ГУНП в Житомирській області Вячеслав Печененко.

«26 лютого провели масштабні тактико-спеціальні навчання із залученням підрозділів не лише поліції, а й Нацгвардії, рятувальників та прикордонників. Мета - відпрацювати алгоритми дій та порядок взаємодії у разі виникнення масових порушень публічного порядку у тих чи інших обставинах. Звісно, усього не передбачиш, але основні ситуації сьогодні пройшли: порушення правопорядку на виборчих дільницях, блокування пересування конвойної служби, виявлення підозрілих/вибухонебезпечних предметів, заворушення у пункті пропуску на кордоні та інші. Основною частиною навчань була практична, а під час підведення підсумків ще раз озвучили порядок взаємодії та правові підстави для тих чи інших рішень», - написав Вячеслав Печененко.


Відео прес-служби ГУНП в Житомирській області

Як повідомляв Житомир.info, у січні 2018 року житомирські поліцейські відпрацьовували навички затримання небезпечних злочинців.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: поліція Нацгвардія навчання Печененко  
Матеріали по темі