Печерський суд призначив комп’ютерно-технічну експертизу телефонів, якими користувався заступника начальника відділу прокуратури Житомирської області.
Про це повідомляє «Судовий репортер» з посиланням на ухвалу суду.
«Прокурора затримали 9 листопада 2018. За версією слідства, він вимагав 2 тис. доларів за неподання позову про визнання недійсним договору оренди будинку. З метою маскування своєї злочинної діяльності 2 тис. доларів він сказав передати через свого знайомого. На телефоні Meizu є інформація про дзвінки прокурора до свідка та інших осіб, в тому числі працівників прокуратури, із записами всіх телефонних розмов. Зокрема виявлено записи телефонних розмов підозрюваного зі свідком, під час яких вони начебто домовляються про зустрічі, спосіб та варіанти отримання неправомірної вигоди, а також записи телефонних розмов безпосередньо після передачі грошей. Водночас на програмах «Viber» і «WhatsApp» встановлений пароль, що перешкоджає огляду інформації.Слідчі вважають, що інформація в цих месенджерах має суттєве доказове значення у справі», - пише видання.
Зазначається, що підозрюваний розслідуванню не сприяє і під час допиту від надання показань відмовився.
В ухвалі суду також зазначається, що підозрюваний відсторонений від посади заступника начальника відділу забезпечення представництва у судах управління представництва інтересів держави в суді прокуратури Житомирської області.
«Ухвалою слідчого судді Печерського районного суду м. Києва Остапчук Т.В. від 06.02.2019, строк відсторонення від посади підозрюваного ОСОБА_3, продовжено до 06.04.2019 року», - зазначається у матеріалах суду.
Скріншот ухвали Печерського районного суду
Як повідомляв Житомир.info, 9 листопада 2018 року прес-служба Генпрокуратури інформувала, що працівник прокуратури Житомирської області попався на хабарі в 2 тис. доларів, в СБУ уточнили, що прокурора затримали поблизу місця роботи після одержання всієї суми неправомірної вигоди.