Культура

Віце-прем’єр вважає, що вже прийшов час житомирському драмтеатру отримати статус «національний»

28 March 2019, 12:49

Житомирський обласний академічний український музично-драматичний театр ім. І. Кочерги сучасний, креативний, конкурентоспроможний та має всі шанси отримати статус національного.

Про це сказав віце-прем’єр-міністр – міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко спілкуючись із журналістами – інформує 28 березня прес-служба облдержадміністрації.

«Наші дитячі вистави можуть конкурувати із виставами в Лондоні або у Парижі, бо вони дійсно класні, сучасні і найголовніше – креативні. Сьогодні вже підійшов час, щоб наш театр отримав статус національного. Це ж питання відноситься і до нашого музею космонавтики. Це питання потрібно піднімати і рухатися у цьому напрямку, щоб область визначалася та подавалася. А ми будемо допомагати», – сказав Геннадій Зубко.

Також ОДА повідомляє, що 27 березня віце-прем’єр-міністр Геннадій Зубко, голова облдержадміністрації Ігор Гундич, голова облради Володимир Ширма та міський голова Сергій Сухомлин привітали колектив обласного муздрамтеатру із Міжнародним днем театру.

«Глядач, купуючи квиток, інвестує в театр. Українське мистецтво сьогодні є «зброєю» і зараз іде боротьба, аби прибрати нашу мову та нашу віру. Сьогодні в пріоритетах держави – українська культура, українське мистецтво. Наскільки зараз змінилася ситуація на українському телебаченні, коли раніше української мови звучало 5%, то тепер – 75%. З’являється український контент. Разом із мистецтвом ми цього досягли. Наш театр імені Івана Кочерги на передовій, тому що українські твори звучать на цій сцені. Вітаю колектив та глядачів із Міжнародним днем театру!», – сказав Геннадій Зубко.

Також він вручив почесне звання артистові Житомирського музично-драматичного театру ім. І. Кочерги Миколі Карповичу «Народний артист України».

Фоторепортаж про підготовку житомирських акторів до святкування Міжнародного дня театру дивіться тут

Як повідомляв Житомир.info, на сесії 7 лютого 2019 року депутати облради підтримали звернення до президента України щодо надання статусу «національний» комунальному закладу «Музей космонавтики ім. С.П. Корольова» Житомирської обласної ради. 20 березня 2019 року Уряд вніс зміни до постанови, що дасть можливість ініціювати питання щодо надання статусу національного державній установі «Музей коштовного і декоративного каміння», яка знаходиться в смт Хорошів Житомирської області.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: театр Зубко ОДА  
Матеріали по темі