Місто

​Житомирський ВК «Полісся» достроково переміг у фіналі чотирьох серед жіночих команд вищої ліги

30 березня 2019, 19:03

Житомирський волейбольний клуб «Полісся» достроково переміг у фіналі чотирьох серед жіночих команд вищої ліги.

На другий ігровий день змагань, які проходять в спортивному залі ЖДУ ім. Франка, житомирянки зустрілись із харківською командою «ХОВУФСК». У першій партії підопічні Анатолія Казьмерчука без особливих труднощів здолали суперника 25:20.Однак початок другої партії харків’янки відіграли більш впевнено. Поступово волейболісткам «Полісся» вдалось вирівняти рахунок, знову вийти вперед і закінчити період із рахунком 25:20.


Найбільш напруженою вийшла третя партія. Спочатку здалось, що харків’янкам вдалось взяти себе в руки і вони впевнено повели в рахунку. Але житомирянкам вдалось дотиснути суперниць і вирвати перемогу: 25:22 у третій партії і 3:0 у підсумку.

«Сьогодні гра проходила за планом, ми готувалися дуже ретельно. Ми знали, «ХОВУФСК» зможе показати хорошу гру, вони її, в принципі, завжди і показують. Але ми сильніші, ми багато тренувалися, готувалися саме до цієї гри, і навіть тренування будували під цю команду: як і що вони роблять. Вийшло виграти, і ми раді», - розповідає капітан ВК «Полісся» (Житомир) Марина Лемешева.

Перемогти суперника дозволила зібраність і підтримка вболівальників, які повністю заповнили глядацькі місця в залі.

«Ми знали, що, припустімо, в сьогоднішній грі нам не можна зупинятися, тому що дівчата дуже швидко заводяться і можуть нав'язати свою гру. Але ми в нашому залі, з такою шаленою підтримкою. Рідні стіни дали про себе знати. Нам тут грати легше і впевненіше», - каже Марина Лемешева.

На ВК «Полісся» чекає ще одна гра 31 березня, яка вже не матиме важливого турнірного значення. Але дівчата обіцяють порадувати глядачів і не звертати увагу на результат.

«Завтра ми ні в якому разі не зупиняємося, нам завтра точно потрібна перемога. Ми хочемо порадувати глядачів, може бути, буде більше комбінацій, цікавіше гра вийде. Завтра ми не зупиняємося, а ось післязавтра можна буде відпочити і видихнути на недовгий час», - обіцяє капітан ВК «Полісся».

Останній матч у фіналі чотирьох житомирський ВК «Полісся» зіграє в неділю, 31 березня, о 12:00 проти ВК «Полтавчанка».

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: волейбол ВК "Полісся"  
Матеріали по темі