Місто

Мер Житомира на виборчій дільниці в гімназії №23 демонстрував Гундичу та Зубку ескізи нового корпусу

2 квітня 2019, 14:47

Мер Житомира Сергій Сухомлин 31 березня, в день голосування на виборах президента України, на виборчій дільниці в гуманітарній гімназії №23 показував голові ОДА Ігорю Гундичу та віце-прем’єр-міністру Геннадію Зубку ескізи нового корпусу цього навчального закладу.

Відповідні фотографії Сухомлин оприлюднив на своїй сторінці у Facebook 2 квітня.

«Це передпроектні ескізи з реконструкції нового корпусу Житомирської гуманітарної гімназії №23, у якому навчатимуться більше 700 дітей. Проектанти обіцяють закінчити розробку ПКД до кінця травня. Після цього почнемо будівельні роботи. Якщо все буде добре, то за два роки ми плануємо завершити будівництво. Вже маємо досвід, тому переконаний, він буде не гіршим, ніж новий корпус гімназії №3, який відкрили у вересні 2018 року. А може і кращим», - написав мер Житомира.

Нагадаємо, в березні цього року управління капітального будівництва за 1,5 млн грн замовило в Житомирській філії інституту «НДІпроектреконструкція» виготовлення проекту будівництва нового корпусу житомирської гуманітарної гімназії №23.

Як повідомляв Житомир.info, 24 січня 2019 року в Житомирській міській гуманітарній гімназії №23 імені М.Очерета в одному з класів обвалилася стеля. 7 лютого мер створив робочу групу, яка підтримала пропозицію будівництва нового корпусу для гімназії № 23. З 18 лютого старшокласники гуманітарної гімназії навчаються в аудиторіях Житомирського університету ім.Івана Франка. Бюджетна комісія, розглядаючи питання щодо внесення змін до цільової програми будівництва об’єктів комунальної власності на 2018-2020 роки, рекомендувала визначити орієнтовний обсяг фінансування виготовлення ПКД по будівництву нового корпусу гімназії у сумі 1499,68 тис. грн та виділити з міського бюджету кошти в сумі 500 тис. грн. 27 лютого на сесії Житомирської міської ради на проект будівництва нового корпусу гімназії №23 депутати виділили в якості авансу 500 тис. грн з резервного фонду.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: гімназія Сухомлин проект  
Матеріали по темі