У Коростишеві, що на Житомирщині, водії-порушники воюють із чоловіком, який змушує їх дотримуватися правил парковки і не ставити автомобілі на газонах чи займати місця для інвалідів. У розбірках доходить до рукоприкладства із застосуванням кулаків, газових балончиків та яєць. У поліції вже дві справи за фактом таких сутичок, йдеться у сюжеті ТСН.
Біля Коростишівської поліції зібрався натовп невдоволених. Сваряться між собою, а також з активістом, який забризкав їх із газового балончика за те, що вони нібито неправильно паркували автомобілі.
«Поставила автомобіль біля свого магазину. Там земля, немає посадженої трави чи квіток», - каже жителька міста Людмила Варган.
Потім до неї підійшов активіст і почав вимагати прибрати машину з газону.
«Він стояв, направляючи на мене балончик, пирскав. Я почала падати, він мене доганяв. У мене горіли голова і вуха. У нього балончик дуже сильної дії», – обурюється Людмила.
Пан Володимир - інвалід другої групи. Припаркувався на місці для інвалідів біля супермаркету, коли той самий активіст почав вимагати звільнити місце.
Таких водіїв, що постраждали від активіста, в Коростишеві – десятки, кажуть люди. Те, що він робить, - самоуправство. Активіст каже, що бореться за краще життя у місті. Він має посвідчення громадського формування з охорони порядку, а тому має право робити зауваження порушникам. «Якщо я бачу якісь хуліганські дії чи порушення, то маю право втрутитися і припинити це», - розказує активіст Віктор Дідківський. Газовий балончик застосував до водіїв, бо ті кидалися на нього з кулаками. Як доказ – демонструє відео.
Поліція дії активіста розцінює як самозахист.
«Застосований газовий балончик для самооборони, оскільки вказаний громадянин під час зауваження активіста на нього накинувся», - каже заступник керівника Коростишівського РВ ГУНП у Житомирській області Сергій Данилюк.
Паркувальних місць у Коростишеві бракує, каже міський голова. Цього року грошей на їх облаштування в бюджеті немає. Активіст, попри конфлікти, зупинятися не збирається. Люди ж обіцяють, якщо поліція не вплине, самі дадуть йому раду.
Нагадаємо, у соцмережі житомиряни мало не щодня завантажують фото з невдало припаркованими автомобілями.
Як повідомляв Житомир.info, у 2018 році в патрульній поліції Житомирської області інформували, що з початку року до 6 листопада в Житомирі за паркування на місцях визначених для осіб з інвалідністю було складено 24 постанови. За зупинку-стоянку на місцях осіб з інвалідністю склали ще 13 постанов. За вказаний період було виписано постанов-штрафів на 37 тис. грн.