Місто

Фірму екс-депутата міськради зобов’язали за власний рахунок усунути недоліки ремонту асфальту на Покровській у Житомирі

10 травня 2019, 11:15

У Житомирі комісія з’ясовує обставини, які спричинили пошкодження асфальтобетонного покриття по вул. Покровській, капітальний ремонт якого був здійснений у 2018 році ПП «Проспект-Транс».

Про це 8 травня повідомив сайт Житомирської міськради.

«Комісію створено розпорядженням міського голови від 3 травня 2019 року. 7 травня було проведено виїзне засідання комісії безпосередньо на вул. Покровській в місці проведення капітального ремонту. Фахівці обстежили ділянку дороги вул. Покровської від алеї Садової до вул. Парникової, де в 2018 році роботи виконало ПП «Проспект-Транс», переможець тендерних торгів по вказаному об’єкту», - інформує сайт міськради.

У березні та квітні, за наполяганням замовника - управління комунального господарства міської ради, - представники авторського та технічного нагляду провели обстеження стану відремонтованої ділянки по Покровській та склали відповідні дефектні акти на виявлені недоліки, - йдеться у повідомленні.

«За даними інженера технічного нагляду Андрія Редька, основою причиною виникнення окремої ямковості є неякісний асфальтобетон (виділено редакцією), а саме неправильне застосування пластифікатора при виготовленні асфальтобетонної суміші. На підставі складених актів підряднику ПП «Проспект-Транс» було направлено лист-зобов’язання стосовно усунення виявлених недоліків за власний рахунок», - інформує міськрада.

Зі слів заступника Житомирського міського голови Дмитра Ткачука, представники ПП «Проспект-Транс» попереднього погодилися ліквідувати виявлені недоліки.

«Роботи (капремонт ділянки, ред.) до кінця не профінансовані. Подальші рішення щодо оплати послуг підрядника будуть прийматися після результатів службової перевірки, яка наразі триває», - зазначив Ткачук у коментарі прес-службі мерії.

10 травня Дмитро Ткачук телефоном розповів Житомир.infо, що дата усунення недоліків поки невідома, її після закінчення роботи комісії (20 травня) має повідомити сам підрядник, а під усуненням недоліків мається на увазі залиття швів та відлущених ділянок, а в місцях з більшими дефектами – повноцінне перестелення асфальту.

Нагадаємо, через 8 місяців після ремонту водії нарікають на ремонт на Покровській через невеликі вибоїни та нерівності на дорозі.

Як повідомляв Житомир.infо, 800 м дороги на Покровській почали ремонтувати 1 вересня 2018 року. Фірмою «Проспект-Транс» керує колишній депутат Житомирської міської ради Михайло Пухтаєвич, а власниця ПП - його дружина Ірина.

Житомир.infо
Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: вул. Покровська асфальт дорога ремонт Ткачук  
Матеріали по темі