Події

​У Бердичівському районі пошуківці знайшли рештки солдата і сподіваються прочитати його медальйон

19 травня 2019, 12:29

18 травня у Бердичівському районі пошуківці історико-патріотичного об'єднання «Пошук» знайшли рештки загиблого в липні 1941 року солдата, при ньому був смертний медальйон.

Про це 18 травня на своїй сторінці у соцмережі повідомило ІПО «Пошук».

«18.05.19 черговий виїзд у Бердичівський район приніс свої результати. Групі вдалося виявити солдата РСЧА, який загинув у запеклих липневих боях 1941 року. У ногах бійця знаходилась склянка 0,5 літра з закатаною кришкою, але, на жаль, з часом кришка прогнила і усе, що було в середині, повністю згнило. Ми припускаємо, що в банці могла бути записка з відомостями про солдата. На щастя, у бійця був медальйон за типом ладанки і є невеликий шанс встановити його ім’я. Будемо сподіватись на краще», - йдеться в дописі пошуківців.

Нагадаємо, 12 травня у Бердичівському районі пошуківці знайшли рештки кадрових військових, які у 1941 році загинули від кулеметного вогню.

Як повідомляв Житомир.info, 10 травня 2019 року в селі Іванківці Бердичівського району Житомирської області відбулося поховання останків 10 невідомих солдатів, які загинули в роки Другої світової війни.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: пошук солдат Бердичів медальйон  
Матеріали по темі