Місто

​Фонтан на Михайлівській у Житомирі готують до відкриття

25 травня 2019, 21:51

На пішохідній вулиці Михайлівській у Житомирі готують до відкриття наземний фонтан.

Увечері 25 травня представники фірми, яка обслуговує фонтан, попіднімали бруківку з влаштованими форсунками та тестували механізм.

Нагадаємо, 23 травня начальник управління капітального будівництва Житомирської міської ради В’ячеслав Глазунов говорив, що фірма, яка мала підготувати фонтан вже всередині травня, затримується на інших об’єктах через погодні умови.

«Через погодні умови у представників фірми, які, змістився графік робіт, і цими днями вони закінчують роботи з фонтанами на Закарпатті, а тоді обіцяють приїхати до нас. Можливо, це будуть навіть ці вихідні, 25-26 травня. Орієнтуємося на ці дати», - сказав два дні тому В’ячеслав Глазунов.

Як повідомляв Житомир.info, з 1 травня 2019 в Житомирі традиційно розпочався сезон фонтанів. У місті запустили всі фонтани, крім фонтану на пішохідній Михайлівській.

Фонтан на Михайлівській почали монтувати в липні, а запустили в тестовому режимі 5 жовтня 2017 року. Офіційно фонтан відкрили 21 квітня. У травні 2018 фонтан закривали на ремонт, і 9 червня він знову запрацював. Мер Житомира скаржився, що городяни засовують у форсунки палки, пробки, обгортки від морозива та інше сміття. 25 червня 2018 фонтан оглянув італійський меценат Вірджініо Фіданца, який профінансував його будівництво. 29 липня 2018 біля фонтану трапився інцидент: молодик в шоломі на велосипеді травмував дівчинку. Фонтан на Михайлівській збиралися передати на баланс водоканалу.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: фонтан вул. Михайлівська  
Матеріали по темі