Місто

Житомир долучився до Всесвітньої мотоциклетної жіночої естафети

29 травня 2019, 15:33

Всесвітня мотоциклетна жіноча естафета, яка стартувала наприкінці лютого з Великобританії доїхала до України. У рамках українського етапу мотопробігу учасниці вже відвідали п’ять українських міст. Не лишився поза маршрутом і Житомир. Скільки днів у дорозі, які країни позаду та власне, яка мета такої мандрівки на мотоциклах розповідає співорганізаторка естафети Колетт.

«Я вже 91 день у дорозі. Ми їдемо з Шотландії, у нас вже 36 країн позаду, ми подолали 29 тисяч кілометрів. На сьогодні подорожує 12 тисяч жінок на мотоциклах, ми це любимо і це дуже схоже на Олімпійські ігри. Ми відвідуємо інші країни, знайомимося з людьми, гарно проводимо час. Дякую всім дівчатам, котрі з нами», - каже співорганізаторка Всесвітньої мотоциклетної жіночої естафети (WRWR) Колетт.


Координаторка естафети в Україні тішиться, що й байкерки з українських міст зможуть стати частиною історії. Адже, не виключено, що такий масштабний мотопробіг може потрапити до Книги рекордів Гіннеса.

«Я вирішила, що потрібно, мабуть, і Україну долучити до цього дійства, щоб показати, що не тільки мототуристам з інших країн чоловікам безпечно їздити, а і жінка може проїхати, як одна, так і групою. Більше 90 країн, 15 тисяч учасниць і є усі умови, щоб ця естафета буде зареєстрована у Книзі рекордів Гіннеса, як найдовша і з найбільшою кількістю учасниць, найбільшою кількістю країн, які відвідають дівчата», - розповідає виконавчий директор ГО «Українська асоціація мотоциклістів» Олена Пухова.

«Байкерським духом я живу вже три роки, але сама їжджу тільки місяць. Тому, я новачок у цьому. Мотоцикли для мене завжди були уособленням свободи духу, вітру в волоссі, коли ти сідаєш, їдеш і забуваєш про всі свої проблеми. Дуже хотілося взяти участь у чомусь масштабному, це Всесвітня естафета, тому десь запам’ятається. Хочеться бути учасницею справжнього жіночого моторуху», - ділиться учасниця Всесвітньої мотоциклетної жіночої естафети (WRWR) з України Алла Прядко.

З-поміж українських байкерок – учасниць житомирянка Ірина Павлюк.

«Я за жіночий моторух в Україні, він має бути у нас популярний, наскільки це просто в Європі для жінок», - додає учасниця Всесвітньої мотоциклетної жіночої естафети (WRWR) з Україна Ірина Павлюк.

«Ми - спільнота байкерів Житомира їх зустрічаємо», - говорить представник байкерського руху в Житомирі Віталій.

«Ми дуже раді їх зустріти, поспілкуватися, подаруємо їм деякі сувенірчики. У нас є значки міста Житомира», - зазначає представник байкерського руху в Житомирі Вадим.

«А головне – гарний настрій і гарні враження про наше чудове місто», - підсумовує байкар Віталій.

«Це супер, ця компанія, настрій, який між нами і в Україні, всі гостинні, усі, хто нам допомагає», - ділиться враженнями учасниця Всесвітньої мотоциклетної жіночої естафети (WRWR) з Литви Йолетта.

Останньою точкою жіночої мотоестафети українського етапу в 1500 км стануть Чернівці. Втім, у байкерок попереду іще не одна тисяча кілометрів, адже фінішувати мотоледі планують наприкінці січня 2020 року, в Об’єднаних Арабських Еміратах.

Як повідомляв Житомир.info, 25 липня 2018 року Житомир відвідали учасники всеукраїнського мотопробігу «За єдність - 2018».

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: мотоциклетна естафета  
Матеріали по темі