Суспільство

​САД у Житомирській області уклала договір з підрядником на поточний ремонт дороги до Черняхова, який мають завершити у 2020 році

7 червня 2019, 12:08

6 червня Служба автомобільних доріг у Житомирській області уклала договір з підрядною організацією – ПП «Автомагістраль» на поточний середній ремонт автодороги державного значення М-21 Виступовичі – Житомир - Могилів-Подільський. Мова йде про ремонт ділянки від Житомира до Черняхова, протяжністю 15 км.

Інформація про укладений договір на суму 154 млн 999 тис. 998 грн з ПДВ опублікована на ресурсі ProZorro. Даною угодою передбачається завершити поточний ремонт даної ділянки дороги до 31 грудня 2020 року. При цьому 300 тис. грн підрядник має отримати в поточному році, а решту суми – 154 млн 699,998 тис. грн – по завершенню робіт.

За умовами підписаної угоди, підрядник має гарантувати відповідну якість виконаних робіт, придатність, міцність, що дозволить безперебійно експлуатувати дану дорогу, з наступними гарантійними строками:

  • - на влаштоване покриття – не менше 5 років;
  • - основа дорожнього одягу – 8 років;
  • - напрямні стовпчики – 2 роки;
  • - будівлі та споруди експлуатаційної та автотранспортної служб – 12 років;
  • - нанесення горизонтальної розмітки фарбою – 6 місяців;
  • - дорожні знаки із застосуванням плівки типу 1 – не менше ніж 7 років, для плівки типу 2 – не менше 10 років;
  • - металевого бар'єрного огородження – не менше 10 років.

Нагадаємо, 21 травня 2019 відбулась процедура розкриття тендерних пропозицій на ремонт дороги Житомир-Черняхів. До аукціону було допущено 4 учасника, найвигіднішою виявилась пропозиція у 155 млн грн від «улюбленої» фірми САД в Житомирській області – приватного підприємства «Автомагістраль» з Київщини.

У лютому 2019 року прокуратура повідомила, що вимагає стягнути з ПП «Автомагістраль», яка роками виграє «найжирніші» тендери Служби автодоріг, майже 1,5 млн грн збитків, завданих державі під час ремонту автодороги Житомир-Могилів-Подільський.

Як повідомляв Житомир.info, аукціон на середній ремонт 15 км дороги від Житомира до Черняхова за 213 млн грн, який мав відбутися 6 травня 2019 року, відмінили, після чого Служба автодоріг оголосила повторний тендер на ту ж суму.

9 квітня 2019, не чекаючи результатів торгів, у черняхівському напрямку почали латати ями. 2 травня у центрі Черняхова люди перекрили трасу М-21 Виступовичі – Житомир – Могилів-Подільський через поганий стан дороги і відсутність ремонту. 20 травня на ділянці шляху від Житомира до Черняхова почали будівництво пункту габаритно-вагового контролю, як того вимагали учасники акції протесту.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: САД Черняхів ремонт дорога М-21 Автомагістраль  
Матеріали по темі