Місто

​До повторного конкурсу на директора ЗОШ №7 у Житомирі допустили 5 педагогів, троє з яких працюють в цій школі

14 червня 2019, 17:13

У повторному конкурсі на заміщення вакантної посади директора загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 7 імені В.В. Бражевського в Житомирі допущено 5 осіб.

Про це йдеться у рубриці «Оголошення» на сайті міськради від 4 червня 2019.

Двоє педагогів вже брали участь у попередньому конкурсі, який проводився наприкінці 2018 року, однак не відбувся через низький рівень компетентності претендентів.

Перелік осіб, яких допущено до участі у конкурсі:

  1. Андрійчук Наталя Михайлівна (завідувач кафедри іноземних мов і новітніх технологій ЖДУ імені Франка, кандидат педагогічних наук, доцент);
  2. Костюченко Микола Васильович (колишній директор ЗОШ №8, учитель фізики ЗОШ №8);
  3. Слідзевська Катерина Анатоліївна (вчитель історії ЗОШ №7);
  4. Чемерис Михайло Іванович (вчитель математики ЗОШ № 7);
  5. Яремчук Людмила Семенівна (заступник директора ЗОШ №7 з виховної роботи).

Конкурсна комісія також затвердила перелік ситуаційних завдань та визначила четвер, 27 червня, датою публічної презентації кандидатами плану розвитку школи №7.

Нагадаємо, 23 квітня 2019 року рішенням Житомирської міської ради були внесені відповідні зміни до положення про конкурсний відбір керівників загальної середньої освіти міста Житомира.

Як повідомляв Житомир.info, у листопаді 2018 року департамент освіти Житомирської міськради оголосив конкурс на посаду директора загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 7 імені В.В. Бражевського. 19 грудня на сайті мерії з’явилось оголошення про те, що до конкурсного відбору на посаду директора ЗОШ №7 було допущено трьох осіб: Олену Талько, Катерину Слідзевську, Людмилу Яремчук. 11 січня 2019 року конкурсна комісія, яка обирала директора житомирської ЗОШ №7 імені В.В. Бражевського, відмовила усім кандидатам у зв’язку з низьким рівнем їх компетентності.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: школа конкурс директор ЗОШ №7  
Матеріали по темі