Культура

З новим концертним шоу до Житомира приїде Наталія Могилевська

24 September 2019, 10:55

Наталю Могилевську називають ровесницею незалежної України. Її становлення як Народної артистки ставало міцнішим разом з нашою державою, і вона, поза сумнівом, була і залишається опорою кожного, хто виріс на її піснях, хто любив під її «Лала», хто зустрічав кожну весну з її «Я весна», хто співав її колискову «Додому я» своїм маленьким дітям протягом останніх двадцяти років.

Дебютний альбом співачки у 1997 році розійшовся мільйонним накладом. З тих пір вона зайняла лідируючу позицію в українських музичних чартах. Але продовжила кар'єру не лише як співачка, але і телеведуча, продюсер гучних проектів – «Шанс», «Фабрика зірок» – і засновник продюсерського центру Talant. Могилевська стала наставником для улюбленців сучасної естради: Віталія Козловського, Діми Монатика, Макса Барських, групи «Quest Pistols», Аліси Тарабарової, Регіни Тодоренко, Володі Дантеса, Влада Дарвіна. У країні, напевно, немає жодної людини, яка б не знала її заслуг і не змогла б наспівати хоча б кілька рядків з усіма улюблених пісень, які лунають з національних свят на Майдані і головних площ кожного великого міста України.

Повернення артистки на паркет в новому сезоні шоу «Танці з Зірками» анонсувалося каналом 1 + 1 як «повернення легенди». Нове танго з титулованим спортсменом з Одеси Ігорем Кузьменком стало для Могилевської початком нової історії. Вона пострункішала, змінила імідж і довела країні, що може танцювати не гірше, ніж 10 років тому. Скинувши 25 кілограмів, змінивши імідж і займаючись по дванадцять годин на день бальними танцями, вона феєричною перемогла у цьому шоу!

Не так давно Могилевська голосно заявила на всю країну: «Я завелась!».

Співачка не лише взялася за активну гастрольну діяльність, але й відкрила школу творчості для дітей Talant School в Чернівцях, Одесі, Києві та Харкові! А нині готує новий україномовний альбом «Покохала» і нове концертне шоу з однойменною назвою.

квитки – https://concert.ua/ru/event/natalja-mogilevskaja-zhitomirПідписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі